Dujiniai infra šildytuvai

 • Dujinis šildytuvas, tai šildytuvas, kuriam veikti reikalingos dujos. Dujiniai šildytuvai yra nepamainomas variantas, kai reikia šilumos šaltinio ten, kur nėra galimybės naudoti elektrinius prietaisus. Stovyklavietė, terasa, susibūrimo vieta lauke, angaras ir panašiai – visa tai vietos, kuriose puikiai tinka dujiniai šildytuvai. Renkantis dujinį šildytuvą, svarbu atkreipti dėmesį į jo galią bei, ar dujų talpa yra komplektacijoje, ar tai yra tik pats šildymo elementas. Rekomenduotina, kad dujinis šildytuvas turėtų apsaugą (termoporą). Dujinio šildytuvo privalumas yra galios reguliatorius, tuomet, pagal situaciją, galima keisti intensyvumą ir taupyti išteklius. Dujinio šildytuvo veikimo principas: šildytuvas veikia tiesiogiai degindamas dujas. 

  Dujinis šildytuvas ant baliono su apsauga
  Kodas: 108

  Keramikinis dujinis šildytuvas. Keramikos matmenys 17x12 cm. Uždegamas degtuku. Galia 4,2 kw. Šildytuvas turi apsaugą (termoporą) nuo dujų nutekėjimo. Šildytuvas veikia tiesiogiai degindamas dujas. Prietaisas turi reguliatorių liepsnos intensyvumui keisti. Tvirtinamas ant baliono apsauginio lankelio. 

  33 
  Keramikinis dujinis šildytuvas su uždegimu
  Kodas: 1177
  39 
  50  Sutaupykite 11 
  Dujinis šildytuvas ant kojelės 4,2kW (su apsauga)
  Kodas: 110

  Keramikinis dujinis šildytuvas pastatomas arba guldomas ant grindų. Keramikos matmenys 17x12 cm. Uždegamas degtuku. Galia 4,2 kw. Šildytuvas turi termoporą (apsaugą) ir reguliatorių. 

  39 
  Dujinis šildytuvas EInhell GS 4600s
  Kodas: 109

  Dujų šildytuvas montuojamas ant dujų baliono. Keramikinis degiklis su apsauginiu tinklu. Parduodamas kartu su reduktoriumi ir dujine žarna.  

  42 
  Dujinis šildytuvas 4,2kW KOMPLEKTAS
  Kodas: 106

  Keramikinis dujinis šildytuvas pastatomas arba guldomas ant grindų. Keramikos matmenys 17x12 cm. Uždegamas degtuku. Galia 4,2 kw. Šildytuvas turi termoporą (apsaugą) ir reguliatorių. Šildytuvas skirtas techninių patalpų, garažų, šiltnamių, ūkinių pastatų šildymui. 

  45 
  Dujinis šildytuvas 4,2kW (mini)
  Kodas: 102

  Nešiojamas keramikinis dujinis šildytuvas,su liepsnos kontrole ir jungikliu, kuris šildytuvui pasvirus nutraukia dujų tiekimą. 

  55