Elektriniai radiatoriai

 • Elektriniai radiatoriai – šio tipo radiatoriai aplinką šildo elektros energijos pagalba, tačiau skiriasi galingumu ir apšildomu plotu. Elektriniai radiatoriai pasižymi tuo, kad yra šildomas oras aplink juos. Patalpos temperatūra, šildant elektriniai radiatoriais, didėja laipsniškai. Didžioji dauguma elektrinio elektrinių radiatorių turi integruotus termoreguliatorius, kurie padeda užtikrinti norimą patalpos temperatūrą, tuo pačiu yra taupoma ir elektros energija, nes, kuomet elektrinis radiatorius pasiekia nustatytą temperatūrą, jis išsijungia, patalpos temperatūrai nukritus – jis vėl įsijungia.
  Renkantis elektrinį radiatorių reiktų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:
  • Patalpos, kurioje naudosite elektrinį radiatorių, savybės: plotas, lubų aukštis, šiluminė varža. Esant vidutinėms sąlygoms (lubų aukštis apie 2,5 m, patalpų šiluminė varža vidutinė, naudojamas kaip pagrindinis šildymas), 1 kvadratiniam metrui reiktų 100 W prietaiso galios (t.y., jei patalpa 10 kv.m su vidutinėmis sąlygomis, reiktų 1 kW galingumo elektrinio radiatoriaus). Žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus, todėl rekomenduojame su mumis susisiekti, kad galėtume padėti išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.
  Elektrinio radiatoriaus valdymas. Kaip jau buvo minėta prieš tai, labai svarbu, kad elektrinis radiatorius turėtų termoreguliatorių, tai padės sutaupyti, palaikyti patalpoje komfortišką temperatūrą bei nereikės daug priežiūros. Termoreguliatoriai gali būti: mechaniniai, skaitmeniniai, su programavimu. Termoreguliatoriai su programavimo funkcija leis pasirinkti nakties/dienos pageidaujamą temperatūrą, dalis prietaisų turi net savaitinius režimus (pavyzdžiui, biuro režimas – elektrinis radiatorius šildo 5 dienas, o likusias 2 palaiko žemesnę temperatūrą. Pagal gamintojų rekomendacijas, norint ekonomiškiausio sprendimo tarp aukščiausios ir žemiausios temperatūrų turi būti 5 laipsnių skirtumas).
  Elektrinio radiatoriaus montavimas ir jo vietos parinkimas. Galima rinktis iš pastatomų ar pakabinamų elektrinių radiatorių, dalis radiatorių gali būti komplektuojama kartu su kojelėmis. Galime Jums pasiūlyti įvairiausių matmenų* elektrinių radiatorių (*žiūrėti kiekvieno elektrinio radiatoriaus aprašymą atskirai).
  • Dizainas. Iš mūsų plataus siūlomo asortimento tikrai galima išsirinkti Jums patinkantį ir akį džiuginantį prietaisą. Galime pasiūlyti tiek įprasto dizaino baltos spalvos elektrinių radiatorių, tiek spalvotų ir stilingų variantų.
   

  Šildytuvas- ventiliatorius Adler AD 77
  Kodas: 142962

   Statomas vertikaliai/horizontaliai, apsauga nuo perkaitimo

  15 
  Keramikinis šildytuvas Adler
  Kodas: 142964

  Buitinis oro šildytuvas Adler - tai puikus sprendimas norintiems papildomai pasišildyti. 

  19 
  Elektrinis radiatorius ADAX VP10 KT su elektromechaniniu termostatu
  Kodas: VP10-KT

  ADAX VP10..KT konvekciniai radiatoriai su elektromechaniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 43 
  Grotelinė batų džiovyklė 80W
  Kodas: TKH

  Lengvas, greitas ir ekonomiškas batų ir drabužių džiovinimas su ADAX TKH groteline džiovykle. Išsikišimai pilnai uždengti. Įjungimo/išjungimo jungiklis ir milteline danga padengtas paviršius. ADAX džiovyklė gali būti tvirtinama statmenai sienai. Gaminama dviejų modelių: 80 W yra 87 cm ilgio ir 110 W yra 117 cm ilgio.

  Lengvai instaliuojamas. Komplektuojami su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija.

  45 
  Grotelinė batų džiovyklė 110W
  Kodas: TKH-110

   Lengvas, greitas ir ekonomiškas batų ir drabužių džiovinimas su ADAX TKH groteline džiovykle. Išsikišimai pilnai uždengti. Įjungimo/išjungimo jungiklis ir milteline danga padengtas paviršius. ADAX džiovyklė gali būti tvirtinama statmenai sienai. Gaminama dviejų modelių: 80 W yra 87 cm ilgio ir 110 W yra 117 cm ilgio.

  Lengvai instaliuojamas. Komplektuojami su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija.

  49 
  ELEKTRINIS RADIATORIUS ADAX VPS904 KT
  Kodas: 761510

  Apsaugos klasė IP24C, todėl gali būti montuojami voniose ir kitose drėgnose patalpose.

  49 
  Elektrinis radiatorius ADAX VP11 KT su elektromechaniniu termostatu
  Kodas: VP-11

  ADAX VP11..KT konvekciniai radiatoriai su elektromechaniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 53 
  Elektrinis radiatorius ADAX VP10 KET su elektroniniu termostatu
  Kodas: VP10-KET

  ADAX VP10..KET konvekciniai radiatoriai su elektroniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 54 
  ELEKTRINIS RADIATORIUS ADAX VPS906 KT
  Kodas: 762510

  Apsaugos klasė IP24C, todėl gali būti montuojami voniose ir kitose drėgnose patalpose.

  56 
  Elektrinis radiatorius ADAX VP10 ET su elektroniniu termostatu
  Kodas: VP10-ET

  ADAX VP10..ET konvekciniai radiatoriai su elektroniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su dėžute pastovios instaliacijos laidams pajungti, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 56 
  Norel LM KT radiatorius
  Kodas: NorelLMKT

  NOREL LM..KT konvekciniai radiatoriai su elektromechaniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 56 
  NEŠIOJAMAS ŠILDYTUVAS VG5 20 T
  Kodas: 505250

  Galingumas 2000 W, statomas ant grindų. Komplektuojamas su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija.  

  58 
  NEŠIOJAMAS ŠILDYTUVAS VG5 15 T
  Kodas: 505150

  Galingumas 1500 W, statomas ant grindų. Komplektuojamas su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija. 

  58 
  Elektrinis radiatorius ADAX Multi VL9 RK
  Kodas: vl9-rk

  ADAX Multi VL9 RK konvekcinis elektrinis radiatorius be termostato

  Kaina nuo 64 
  Glamox TLO radiatorius be integruoto termostato
  Kodas: GlamoxTLO

  Galimi modeliai nuo 250 W iki 1400 W , Tik 18 cm aukščio. Radiatoriai komplektuojami iš gamyklos be termostato. Todėl termostatai įsigyjami atskirai. Atskirais atvejais radiatoriai gali būti komplektuojami su ET (elektroniniais termostatais). 5 metų garantija.

  Kaina nuo 64 
  ŠILDYTUVAS SU VENTILIATORIUMI VV9 T
  Kodas: 555010-adax

  Galingumas 2000 W, statomas ant grindų. Komplektuojamas su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija.  

  66 
  Norel LM KET radiatorius
  Kodas: NorelLMKET

  NOREL LM..KET konvekciniai radiatoriai su elektroniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 67 
  Norel PM KT radiatorius
  Kodas: NorelPMKT
  Greita šilumos konvekcija; Tikslus termostatas reaguojantis į labai nedidelius kambario temperatūros pokyčius (temperatūros svyravimų amplitudė max. ± 0,5 °C); Apsauga nuo šalčio (palaikoma min. +5 °C temperatūra); Oro tėkmė nukreipiama tiesiai į patalpą; Nuimamas sieninis montavimo kronšteinas palengvina sumontavimą.  5 metų garantija.
  Kaina nuo 67 
  Glamox TPA radiatorius be integruoto termostato
  Kodas: GlamoxTPA

  GLAMOX heating TPA konvekciniai radiatoriai be termostato (termostatai pasirenkami ir užsakomi atskirai). Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę bei su dėžute pastovios instaliacijos laidams pajungti, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. Suteikiama net 5 metų garantija.

  Kaina nuo 67 
  Šildytuvas Mill steel gulv 2000W Convection
  Kodas: 172409

  Labai greitai įkaista iki reikiamos temperatūros

  69 
  Šildytuvas Mill 300W
  Kodas: 172400

  Stilingi Mill šildytuvai Jūsų namams.

  69 
  Elektrinis šildytuvas Anna little
  Kodas: Annalittle

   Šildytuvas Anna little ypatingas ne tik savo moderniu dizainu, bet ir todėl, kad jame įmontuotas keraminis PTC katinimo elementas. Anna little veikia greitai ir tyliai, galite rinktis iš dviejų šildymo lygių. Įmontuota apsauga nuo perkaitimo.

  Kaina nuo 69 
  Elektrinis radiatorius ADAX Multi VP9 RK
  Kodas: vp9-rk

   ADAX Multi VP9 RK konvekcinis elektrinis radiatorius be termostato (termostatai pasirenkami ir užsakomi atskirai)

  Kaina nuo 71 
  Elektrinis radiatorius ADAX VL9 KET
  Kodas: vl9-ket

  ADAX VL9 KET konvekcinis elektrinis radiatorius su elektroniniu termostatu.

  Kaina nuo 73 
  Norel LM ET radiatorius
  Kodas: NorelLMET

  NOREL LM..ET konvekciniai radiatoriai su elektroniniu termostatu. Tvirtinami prie sienos (tvirtinimo kronšteinas įeina į komplektaciją), su kontaktų dėžute pastovios instaliacijos laidams pajungti, nedegina oro ir dulkių. Gali būti montuojami ant grindų, papildomai įsigyjant kojeles. 

  Kaina nuo 73 
  Elektrinis radiatorius ADAX Multi VL9 R
  Kodas: vl9-r
  Kaina nuo 75 
  NEŠIOJAMAS ŠILDYTUVAS VG5 20 TV
  Kodas: 505200

  Galingumas 2000 W, statomas ant grindų. Komplektuojamas su laidu ir kištukų į rozetę. Suteikiama 5 metų garantija.  

  76 
  Elektrinis radiatorius ADAX Multi VP9 R
  Kodas: vp9-r

  ADAX Multi VP9 R konvekcinis elektrinis radiatorius be termostato

  Kaina nuo 77 
  Elektrinis radiatorius ADAX VP9 KET
  Kodas: vp9-ket
  Kaina nuo 80 
  Norel PM KET radiatorius
  Kodas: NorelPMKET

  Greita šilumos konvekcija;
  Tikslus termostatas reaguojantis į labai nedidelius kambario temperatūros pokyčius (temperatūros svyravimų amplitudė max. ± 0,5 °C);
  Apsauga nuo šalčio (palaikoma min. +5 °C temperatūra);
  Oro tėkmė nukreipiama tiesiai į patalpą;
  Nuimamas sieninis montavimo kronšteinas palengvina sumontavimą.
  5 metų garantija.  

  Kaina nuo 80