Valdymo moduliai

  • Qubino belaidis rėlių modulis 1x10A
    Kodas: ZMNHAA2

    Radijo bangomis valdomas rėlių modulis su temperatūros matavimu. Modulis gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 1 elektros grandinę. 

    54 
    Qubino belaidis žaliuzių valdymo modulis
    Kodas: ZMNHCA2

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. Temperatūros ir elektros sąnaudų matavimas. 

    54 
    Qubino belaidis rėlių modulis 2x4A
    Kodas: ZMNHBA2

    Radijo bangomis valdomas rėlių modulis su temperatūros matavimu. Modulis gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 2 nepriklausomas elektros grandines. 

    54 
    Fibaro belaidis žaliuzių valdymo modulis V2
    Kodas: FGRM-222

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. Matuoja elektros energijos sąnaudas. 

    59 
    Fibaro belaidis rėlių modulis 1x3 kW
    Kodas: FGS-211

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 3 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti įvairius elektros prietaisus iki 3 kW galingumo. 

    59 
    Fibaro belaidis žaliuzių valdymo modulis
    Kodas: FGR211

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. 

    59 
    Fibaro belaidis rėlių modulis 2x1,5 kW
    Kodas: FGS-221

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 2x1,5 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 2 nepriklausomus elektros prietaisus. 

    59 
    Fibaro išmanusis elektros lizdo adapteris
    Kodas: FGWPE-101

    FIBARO WALL PLUG išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija. 

    64 
    Fibaro belaidis apšvietimo valdymo modulis
    Kodas: FGD211

    Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis, skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius. Montuojamas į jungiklio dėžutę, nereikalingas neutralus laidas instaliacijoje, turi švelnaus įjungimo/išjungimo funkciją. 

    75 
    INTERNETO MODULIS
    Kodas: RFG100
    99