1000W teninis infra šildytuvas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: B1000
  21500
  Į krepšelį 

  Teniniai infra šildytuvai skirti naudoti tiek zoniniaim, tiek nuolatiniam patalpų šildymui, kuomet nereikalinga papildoma sklindanti šviesa. Šie šildytuvai gali būti naudojami tiek vidaus patalpose, tiek lauke(turi IP44 saugos klasę). Taip pat suteikiama 3 metų garantija.

  Gamintojas
  TeploV (Ukraina)
 •  Šie šildytuvai gali būti naudojami tiek namų šildymui, tiek kitų erdvių šildymui, kaip cechai, darbo aikštelės, stadionai ir kt.

  Net jei patalpos nėra visiškai šildomos, šie šildytuvai idealiai tinka zoniniam šildymui, kur didelės erdvės šildymas ypač neekonomiškas. Net jei ir oro temperatūra patalpoje yra mažesnė, tačiau juntamas komfortas išlieka optimalus.

  Tai spindulinės, ant lubų kabinamos šildymo plokštės, naudojamos vietose, kuriose yra didelis šilumos poreikis. Šie šildytuvai nespinduliuoja šviesos. Taip pat šiuos teninius/spindulinius šildytuvus galima pasirinkti iš nerudijančio plieno.

  Dėl savo unikalios konstrukcijos ir atsparumo korozijai šiuos šildytuvus galima naudoti itin drėgnose ar vietose, kurios yra prisotintos druskų ar kitų agresyvių medžiagų.

  PRITAIKYMAS: namų erdvės, gamybinės patalpos, garažai, plovyklos, dirbtuvės, komercinės paskirties erdvės, biurai, prekybos centrai, sporto aikštynai ir salės, fermos, šiltnamiai ir kt. erdvės.

  Tinka pastatams, kurių lubų aukštis: 2,5 m - 3 m

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Apšildomas plotas, m² 10

  Galia, W 1000

  Energijos sąnaudos, W 300

  Matmenys, mm  1500x160x40

  Svoris, kg 6 

  Saugos klasė, IP44