Aeotec Daugiafunkcinis jutiklis 6

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: AEOEZW100
  6500
  Į krepšelį 

  Kompaktiškas, Z-Wave ryšiu veikiantis, daugiafunkcinis įrenginys, skirtas stebėti aplinkos parametrus. Nors Aeotec ir yra mažo dydžio, tačiau jame įdiegti net 6 skirtingi davikliai: judesio, temperatūros, šviesumo, drėgmės, virbracijos ir UV spindulių. 

  • Maitinimo šaltinis: 230V, 50HZ; 2 x CR123A batteries
  • Radijo dažnis: 868,4 MHz (EU); 908,4 MHz (US); 921,4 MHz (AUS/NZ/BRA)
  • Duomenų standartas: Z-Wave
  • Signalo sklaida lauke/pastate: 150 m
  • Įvestys: USB
  • Išmatavimai (IxPxA): 42 x 50 x 50 mm
  • Garantija (mėnesiai): 12  

  Kompaktiškas, Z-Wave ryšiu veikiantis, daugiafunkcinis įrenginys, skirtas stebėti aplinkos parametrus. Nors Aeotec ir yra mažo dydžio, tačiau jame yra įdiegti net 6 skirtingi davikliai: judesio, temperatūros, šviesumo, drėgmės, virbracijos ir UV spindulių.

  Judesio daviklis

  Skirtas Jūsų namų saugumui. Gali fiksuoti judesius 5 metrų atstumu, 120° kampu.

  Temperatūros daviklis

  Skirtas fiksuoti kambarių ir lauko oro temperatūras, kurias perduoda į pagrindinę namų valdymo centralę, tolesniems išmanaus namo įrenginių veiksmas atlikti. Temperatūros davikis gali matuoti nuo -10 iki +50°C.

  Šviesumo daviklis

  Skirtas matuoti šviesumo lygį lauke arba tam tikroje patalpoje, kad sistema "žinotų" kada reikia įjungti automatinį namų apšvietimą, uždaryti žaliuzes ar uždaryti garažo vartus.

  Drėgmės daviklis

  Skirtas matuoti drėgmę tokiose patalpose kaip virtuvė, vonios kambarys, rūsys ir pan. Esant per didelei drėgmei išmanaus namo sistema gali atidaryti langą arba įjungti vėdinimo sistemą. Daviklis gali fiksuoti drėgmę nuo 0% iki 100%.

  Virpesių daviklis

  Fiksuoja virpesius ne tik aplinkoje, bet taip pat ir savyje. Jeigu įsibrovelis bandytų pakeisti daugiafunkcinio daviklio padėtį, virpesių daviklis užfiksuotų tai ir iškart išsiųstų informaciją į išmaniojo namo sistemą. Virpesių daviklis taip apt gali būti naudojamas seismologiniam aktyvumui fiksuoti.

  UV spindulių daviklis

  Skirtas saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių kiekiui matuoti. Kadangi per didelis šių spindulių kiekis yra žalingas žmogaus organizmui, todėl reikėtų jų pasisaugoti. Esant per dideliam UV spindulių kiekiui išmanaus namo sistema gali automatiškai uždaryti žaliuzes ar roletus.