Automatinis nugeležinimo filtras Pentair F-5008P

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: F-5012-kopija-1
  90600
  Į krepšelį 

  Pentair F-5008P pašalina iš vandens ištirpusią geležį ir jos junginius. Ši filtravimo sistema sudaryta iš oro kompresoriaus, vandens oksidacinės talpos ir nugeležinimo filtro.

  Gamintojas
  Pentair water (JAV)
 • Pentair F-5008P pašalina iš vandens ištirpusią geležį ir jos junginius. Ši filtravimo sistema sudaryta iš oro kompresoriaus, vandens oksidacinės talpos ir nugeležinimo filtro. Vanduo tekėdamas sumaišomas su oru. Oksidacinėje talpoje oksiduojasi geležis esanti vandenyje. Po to vanduo teka į nugeležinimo filtrą kuris pašalina geležies oksidą. Filtras užpildytas 25 litrais filtravimo mišinio: užpildo „Birm“ ir filtravimo gravelio „Aqua gravel“. Filtras yra pilnai automatinis ir papildomos priežiūros nereikalauja. Filtras regeneruojasi iš anksto nustatytu laiku. Filtro eksploatacinės išlaidos - vandens kiekis, sunaudotas regeneracijos metu. Labai svarbu tai, kad filtras Pentair F-5008P nenaudoja kalio permanganato ar kitų chemikalų, kurie galėtų pakenkti nuotekų valymo mikrobiologiniai sistemai, jei tokia naudojatės.

  Automatinį geležies šalinimo filtrą sudaro: oro padavimo mazgas (aspiratorius arba oro kompresorius), oksidacinė talpa, filtravimo kolona su filtravimo užpildu ir automatiniu valdymo vožtuvu.
  Veikimo principas: į vandenį pro aspiratorių (arba kompresoriaus pagalba) patenka oras ir susimaišo su vandeniu. Oksidacinėje talpoje esanti vandenyje geležis oksiduojasi – „ištirpusi“ geležis virsta rūdimis (Fe²+→ Fe³+). Po to vanduo teka į filtrą, kuris užpildytas specialu užpildu, kuriame sulaikoma oksiduota geležis-rūdys (Fe³+). Užpildo praplovimas vyksta periodiškai, nustatytu laiku. Visą šį procesą reguliuoja automatinis valdymo vožtuvas. Automatinis valdymo vožtuvas nukreipia vandens srautus ir visos surinktos geležies rūdys pašalinamos į kanalizaciją. Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.Vanduo tekėdamas sumaišomas su oru. Oksidacinėje talpoje oksiduojasi geležis esanti vandenyje. Po to vanduo teka į nugeležinimo filtrą kuris pašalina geležies oksidą. Filtras užpildytas 25 litrais filtravimo mišinio: užpildo „Birm“ ir filtravimo gravelio „Aqua gravel“. Filtras yra pilnai automatinis ir papildomos priežiūros nereikalauja. Filtras regeneruojasi iš anksto nustatytu laiku. Filtro eksploatacinės išlaidos - vandens kiekis, sunaudotas regeneracijos metu. Labai svarbu tai, kad filtras Pentair F-5008P nenaudoja kalio permanganato ar kitų chemikalų, kurie galėtų pakenkti nuotekų valymo mikrobiologiniai sistemai, jei tokia naudojatės.

  Automatinį geležies šalinimo filtrą sudaro: oro padavimo mazgas (aspiratorius arba oro kompresorius), oksidacinė talpa, filtravimo kolona su filtravimo užpildu ir automatiniu valdymo vožtuvu.
  Veikimo principas: į vandenį pro aspiratorių (arba kompresoriaus pagalba) patenka oras ir susimaišo su vandeniu. Oksidacinėje talpoje esanti vandenyje geležis oksiduojasi – „ištirpusi“ geležis virsta rūdimis (Fe²+→ Fe³+). Po to vanduo teka į filtrą, kuris užpildytas specialu užpildu, kuriame sulaikoma oksiduota geležis-rūdys (Fe³+). Užpildo praplovimas vyksta periodiškai, nustatytu laiku. Visą šį procesą reguliuoja automatinis valdymo vožtuvas. Automatinis valdymo vožtuvas nukreipia vandens srautus ir visos surinktos geležies rūdys pašalinamos į kanalizaciją. Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija. 

   Matmenys

  • Plotis 230 mm
  • Gylis 230 mm
  • Aukštis 1320 mm

  Automatinio filtro specifikacijos

  • Užpildo kiekis 25 l
  • Nominalus debitas 0,6 m3/h
  • Maksimalus debitas 0,9 m3/h
  • Pajungimas 1" colis
  • Filtro korpuso dydis DxA 8 x 44 coliai
  • Oksidacinės talpos tūris 30 l
  • Vožtuvas Automatinis Fleck 5000