Clevair oro drėkintuvas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: CLEV001
  13100
  Į krepšelį 

  Oro drėkintuvas elektroniniu valdymu. Jis turi net keletą papildomų funkcijų: laikmatis, jonizavimo funkcija, šiltų garų funkcija. Tinkamas patalpoms iki 40m2.

  Gamintojas
  Airnaturel (Prancūzija)
  Paskirtis
  Biurui
  Miegamajam
  Namams
  Vaiko kambariui
 • Greitas, patogus ir paprastas valdymas
  Clevair yra lengvai valdomas nuotolinio valdymo pulteliu arba mygtukais korpuse. Visi nustatymai yra kaip galima labiau intuityvūs, o programos leis naudoti šį prietaisą vos keliais mygtukų paspaudimais.

  Automatinė drėgmės lygio palaikymo kontrolė
  Įmontuotas higrostatas užtikrina, kad patalpoje visada būtų Jūsų nustatytas drėgmės lygis, taigi viskas ko reikia - parinkti drėgmės lygį, o Clevair su įmontuotu higrostatu pasirūpins viskuo kitu ir palaikys norimą drėgmės lygį patalpoje.

  Galingas ir greitas
  Clevair turi tris greičio nustatymus, kurių dėka galite patalpą drėkinti tolygiai iš lėto arba itin greitai, viskas priklauso tik nuo Jūsų norų.

  Švarus, neigiamų jonų prisotintas oras
  Šiandieniniame pasaulyje mes esame apsupti elektrinių prietaisų, išskiriančių daug teigiamų jonų, kurie puikiai traukia virusus ir bakterijas, grybelines sporas, pelėsį ir kitus alergenus. Clevair yra įmontuotas jonizatorius, kuris prisotina orą anijonų (neigiamų jonų) ir tokiu būdu gerina oro kokybę ir mažina įvairių virusų ir alergenų pavojų mūsų sveikatai.

  Kompaktiškas ir patogus transportuoti
  Clevair yra mažas ir lengvas, jo aukštis siekia tik 23,6cm, o svoris - 2,7 kg. Jis gali būti itin lengvai pernašamas iš vieno kambario į kitą, tad tinkamą drėgmę pasireguliuoti galėsite visuose namuose.

  Karštas arba šaltas garas (dulksna) - Clevair gali išskirti ne tik šaltą garą, bet ir karštą. Pasirinkus šią funkciją, jau po 10 minučių garas pasiekia 40-45oC temperatūrą.
  Trijų greičių nustatymas - žemas, vidutinis arba aukštas. Šis nustatymas leis Jums pasirinkti drėkinimo greitį ir stiprumą.
  Oro drėgmės lygio reguliavimas - galėsite nustatyti norimą drėgmės lygį nuo 45% iki 90%, priklausomai nuo savo poreikių.
  Jonizatorius - Clevair turi įmontuotą jonizatorių, kurio generuojami neigiami jonai (anijonai) suteikia daug naudos Jūsų sveikatai.
  Laikmatis - leidžia nustatyti veikimo laiką nuo 1 iki 12 valandų.
  Automatinis sustojimas - oro drėkintuvas Clevair automatiškai sustoja, kai talpoje nebelieka vandens.
  Nuotolinio valdymo pultas - patogiai valdykite Clevair per atstumą.

  Techninės savybės:
  Skirtas naudoti namie, biure, miegamajame, vaikų kambaryje.
  Aptarnaujamas plotas: 40m2
  Drėkinimo našumas (efektyvumas): 330ml/h
  Vandens talpa: 5L
  Greičio lygiai: 3
  Energijos suvartojimas (W): 30W (šaltas garas) / 110W (karštas garas)
  Garsumas: 38dB
  Matmenys: 236 x 250 x 347mm
  Svoris: 2.65Kg