Dažniausiai užduodami klausimai apie infra šildymą.

Dažniausiai užduodami klausimai apie infra šildymą.

Kyla klausimų? - Čia rasite atsakymus!

 Ar tai nekenkia?
Kaip ir kiekvienas elektrinis prietaisas infraraudonojo šildymo prietaisai sukuria aplink save elektromagnetinį lauką, bet jis tikrai ne didesnis nei elektros lemputės. Pats infraraudonasis spinduliavimas tikrai nekenksmingas sveikatai, atvirkščiai, jo pagalba gydomi įvairūs negalavimai. Internete tikrai gausu info apie tai. Per didelis kiekis bus ne kenksmingas sveikatai, o bus papraščiausiai per karšta.
Kiek laiko šildytuvui reikia kad pakeltų temperatūrą iki man reikiamos?
Renkantis šildymo sprendimą reikia išsiaiškinti ir kuo tiksliau pateikti tokius duomenis specialistui:
-Šildymo poreikis (nuolatinis ar momentinis);
-Patalpų, šildomos zonos dydis;
-Patalpų šiluminė varža (pavyzdžiui apšiltintas namas – labai gera, senos statybos pastatas - prasta)
-Šilumos poreikis (kokią temperatūrą norite palaikyti?)
Atsakius į šiuos klausimus specialistas galės tiksliai apskaičiuoti šildytuvo galios poreikį, jo veikimo laiką ir energijos sąnaudas.
Ar infra šildytuvai tikrai šildo objektus, o ne orą?

Kuriuos objektus šildytuvai šildo ar tik sienas, baldus o gal tik žmones?
Infra šildymas tuo ir išsiskiria – šildomas ne oras, o objektai. Šildomi visi objektai esantys šildytuvo šildymo zonoje (Zonos dydis priklauso nuo šildytuvo galios, reflektoriaus, lempos specifikacijų). Infra šildytuvai veikia panašiaip kaip šviesa, tai reiškia, kad jei mes atsitojame priešais šviestuvą, už mūsų esantys objektai atsiduria šešėlyje, panašiai veikia ir infra šildymas, jei šildytuvas yra tuščioje patalpoje jis šildys priešais esančią sieną, priešais sieną atsistojus žmogui, šildytuvas šildys žmogaus kūną.