DEVIREG TOUCH TERMOSTATAS, 5-45°C, PROGRAMUOJAMAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 140F1064
  14500
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Danfoss (Danija)
 •  Devireg™ Touch

  Turintis intuityvų valdymą, kaip ir naujausi išmanieji telefonai, stilingo dizaino DEVIreg™ Touch siūlo šildymo sistemos valdymą be jokių rūpesčių.

  DEVIreg™ Touch yra pirmasis grindų šildymo termostatas su liečiamo ekrano valdymu. Jam tinka įvairių gamintojų elektrinio grindų šildymo termostatams skirti apdailos rėmeliai ir jutikliai. Pasižymintis novatorišku ‘click-fit’ dizainu, DEVIreg™ Touch siūlo greitą ir lankstų sprendimą beveik kiekvienai elektrinio grindų šildymo sistemai.

  DEVIreg™ Touch galima integruoti į jau veikiančią sistemą, įdiegiant protingą, tačiau paprastą atnaujinimą, pasižymintį energijos taupymo savybėmis, siekiant sumažinti šildymo kaštus, nemažinant komforto. Visai tai pasiekiama vos 2 colių ekrano prisilietimu.

  Lengvas naudoti, DEVIreg™ Touch turi 15 minučių tikslumo nustatymo laikmatį.

  Naudojant liečiamą ekraną, laiko nustatymus galima kopijuoti iš vienos dienos į kitą, arba skirtingus temperatūros lygius, nustatytus kievienai dienai, pritaikyti individualiam gyvenimo būdui.

  Prie visų šių privalumų prisideda termostatų rinkoje vienintelė 5 metų garantija, visiškai išlaisvinanti nuo rūpesčių montuotojus ir galutinius vartotojus.