Dujinis kondensacinis katilas Logamax plus GB072-24K V2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 7736900548
  139900
  Į krepšelį 

  Gamtinių ar suskystintų dujų kondensacinis katilas skirtas butų, individualių namų bei didesnių pastatų šildymui. Dėl savo modernaus dizaino katilas puikiai tinka prie bet kokio interjero

  Gamintojas
  Buderus (Vokietija)
  Katilo tipas
  Kondensaciniai
  Katilo galia
  nuo 21 kW iki 30 kW
  Naudingumo koeficientas
  nuo 104% iki 110%
  Kuro rūšis
  Dujos
 • Gamtinių ar suskystintų dujų kondensacinis katilas skirtas butų, individualių namų bei didesnių pastatų šildymui. Dėl savo modernaus dizaino katilas puikiai tinka prie bet kokio interjero, o tylus veikimas suteikia galimybę katilą montuoti virtuvėje arba gyvenamosiose patalpose. Logamax plus GB072 ne tik kiekvieną dieną taupysite pinigus ir energiją, tačiau sutaupysite dar anksčiau – jau montavimo metu.

  GB072-24K – dujinis kondensacinis katilas, kuriame integruotas šildymo sistemos siurblys ir greitaeigis plokštelinis šilumokaitis karšto vandens ruošimui.
  Degiklio galingumas reguliuojamas diapazone nuo 21 iki 100%.
  Iš aliuminio ir silicio lydinio pagamintas tvirtas šilumokaitis turi aukštą norminį naudingumo koeficientą iki 109%. Gauti tokį aukštą efektyvumą, leidžia vandens garų kondensatas, esantis išmetamųjų dujų procese, kuris naudodamas karštus garus šildo vandenį. Tai leidžia sumažinti mokesčius už dujas bei mažinti kenksmingų medžiagų išmetimą į aplinką.
  Kompaktiškas dydis, taip pat įvairių dūmtraukių galimybės leidžia eksploatuoti įrenginį ankštose erdvėse. Montuoti galima beveik bet kurioje vietoje.
  Paprasta techninė priežiūra, nes nesunku prieiti prie konstrukcinių dalių.
  Patikima jungčių technika, padedanti greitai sumontuoti ir suinstaliuoti.
  Milijonus kartų išbandytas patvarus ir ne itin jautrus užterštumui šilumokaitis iš aliuminio ir silicio lydinio.
  Nedidelis elektros suvartojimas parengties režime
  Intelektuali reguliavimo sistema Logamatic EMS bei vartotojui patogus naudoti paprastai valdomas pagrindinis reguliatorius Logamatic BC20, turintis didelį LCD apšviestą ekraną su gerai įskaitomais rodmenimis.
  Galimybė praplėsti šildymo sistemą iki 4 šildymo kontūrų EMS automatikos WM10 ir MM10 modulių pagalba.
  Išvykus slidinėti galėsite ramiai tęsti ir mėgautis atostogomis naudojant modulį KM200, kurio pagalba galėsite valdyti savo šildymo įrenginį išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu nuotoliniu būdu.

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Galia, kW 6,6 - 23,8
  Dūmų šalinimas turbo
  Vandens ruošimas momentinis
  Plotis x ilgis x aukštis, mm 440 x 350 x 840