Electrolux ECH/AG2 2000 elektrinis radiatiorius/šildytuvas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: AG22000
  16900
  Į krepšelį 

  Garantija 24 mėn.

  Gamintojas
  Electrolux (Švedija)
  Termostatas
  Yra
 • Tai šildytuvai, turintys oro valymo technologiją Air Gate BIO, šildymo elementą SX-DUOS, kuris veikia iki 25 metų, elektroninį valdymą Easy Push ir aukštos kokybės elektroninį termostatą HFT/E.

  Šildymo technologija
  Dėl šildymo elemento SX-DOUS patalpos šildymas yra maksimaliai greitas ir betriukšmis. Dėl naujos korpuso konstrukcijos šildytuvo ilgis padidėjo 10 %, kas leido padidinti šildymo efektyvumą. Šildymo elemntas yra monolitinės struktūros ir liejamas iš specialaus aliuminio lydinio ir yra apdirbamas Speed Boost technologija.

  Patikimumas
  ​Šildymo elemento SX-DOUS veikimo trukmė yra 25 metai, kas užtikrina ilgą konvektoriaus tarnavimo laiką. Apsauga nuo kaitinimo, kurį išjungia konvektorių pasiekinat maksimalę veikimo temperatūrą, taip pat prailgina veikimo trukmę.

  Oro valymo funkcija
  Modeliai serijos Air Gate 2 turi oro valymo funkciją Air Gate BIO. Pagrindinis filtras ne tik valo orą nuo dulkių, bet ir visiškai pašalina bakterijas. Anglies filtras pašalina nemalonius kvapus, taip pat tabako kvapą. Katechininis filtras, pagamintas iš naturalių komponentų, pašalina virusu ir bakterijas. Ir filtras su vitaminu C stiprina imunintetą.

   

  PRIVALUMAI:

  Greitas ir betriukšmis šildymas
  Galingas SX-DUOS šildymo elementas
  Oro valymo sistema AIR GATE 2, kuri turi filtracijos sistemą Air Gate BIO;
  Intelektualus LED-ekaranas
  Ekonomiškas veikimas;
  Įmontuotas perkaitimo daviklis;
  Galima montuoti ant sienos arba statyti ant grindų;
   

  TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA

  Galingumas, W (max) 1000/2000
  Patalpoms iki 20 m2
  Svoris, kg 5,15
  Išmatavimai, mm 895x460x142