Geriamo vandens sistema Morion

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Morion
  39900
  Į krepšelį 

  Atvirkštinio osmoso sistema pašalina beveik visus nešvarumus iš jūsų vandens, įskaitant kalkes, chlorą, šviną ir kitus metalus, tai pat, bakterijas, virusus, Giardia cistas ir daug daugiau

  Gamintojas
  Aquaphor
 •  Morion - Nauja karta geriamo vandens filtrų pasaulyje!

  Bene geriausia atbulinės osmozės sistema, kokia tik kada nors buvo sukurta!

  Apie Morion

  Morion žengia milžinišką žingsnį geriamojo vandens valymo technologijose ir pristato aukštos kokybės sistemą, kuri geba aptarnauti didelės šeimos vandens poreikius. Itin kompaktiškas ir efektyvus, palyginti su tradicinėmis atvirkštinio osmoso vandens valymo sistemomis. Su Morion gausite visiškai švarų ir gryną vandenį, pačiu patogiausiu būdu už mažesnę kainą.

  Matmenys

  • Plotis 19 cm
  • Gylis 42 cm
  • Aukštis 37,5 cm

  Geriamo vandens sistemos specifikacijos

  • Našumas 190 l/24 val.
  • Vandens indo talpa 5 l
  • Membrana Aquaphor K-50

  Jūsų vanduo

  Morion sistemos išfiltruotas vanduo prilygsta aukščiausios kokybės buteliuose fasuotam vandeniui. Atvirkštinio osmoso sistema pašalina beveik visus nešvarumus iš jūsų vandens, įskaitant kalkes, chlorą, šviną ir kitus metalus, tai pat, bakterijas, virusus, Giardia cistas ir daug daugiau. Pamirškite baltas nuosėdas ant buitinės technikos!
  Atraskite tikrąjį kavos ir arbatos skonį ir krištolo skaidrumo vandenį.

  Ypatinga po-filtracija

  Švaraus vandens rezervuaras yra tinkama vieta daugintis bakterijoms. Jas sustabdyti ir užkirsti kelią jų augimui, Morion turi įrengtą sudėtinį filtrą. Antibakterinė po-filtravimo kasetė sustabdo visus nešvarumus didesnius nei 0,1 mikrono, įskaitant bakterijas ir Giardia cistas.
  Jūsų vanduo bus bekvapis ir ypač švarus, todėl tiks net vaikams ir alergiškiems žmonėms.

  Itin kompaktiškas


  Morion yra iki 50% mažesnis bei kompaktiškesnis nei tradicinės RO valymo sistemos. Todėl lengvai įmontuosite po kriauklę.

   

  Efektyvus vandens rezervuaras – dirba jau prie 1,5 bar.

  Morion yra apginkluotas vanduo ant vandens rezervuaru, kuris sukuria nulinį slėgį filtruotu vandeniu. Tai leidžia efektyviai naudoti Morion sistemą prie žemo 2 bar slėgio be jokio slėgio pakėlimo siurblio. Rezervuoras taip pat gali būti pripildytas mažiau kaip per 1 valandą net prie pačio mažiausio slėgio.

  Sutaupykite iki 50% išmetamo vandens – 9 tonas vandens per metus.

  Dėl efektyvaus rezervuaro membranos ir vožtuvų sistemos, Morion išvalyto ir išmetamo į kanalizaciją vandens santykis išlieka žemiau 4:1 ir nesvarbu, kiek vandens yra bake ir koks vandens tiekimo slėgis.
  Tradicinių RO su oro ir vandens rezervuaru valymo santykis svyruoja tarp maždaug 1:10 ir 1:15 esant 3 bar. slėgiui.
  Atsižvelgiant į tai, kad mes paprastai naudojame 1-2 litrus filtruoto vandens vienu metu, Morion sutaupys Jums iki 50% arba 9000 litrų vandens per metus.

  Sutaupykite keisdami filtrus
  Morion pirminis filtravimas susideda iš dviejų filtrų, kurie pašalina didžiausius nešvarumus.
  Morion vandens filtravimo efektyvumo dėka, per pirmąsias kasetes prabėga daug mažiau nešvaraus vandens, todėl jos tarnaus ilgiau ir leis Jums sutaupyti pinigų.

  Lengviausias aptarnavimas ir priežiūra kokį galima sugalvoti
  Kasetės gali būti lengvai pakeičiamos atliekant tik tris paprastus žingsnius: paspauskite mygtuką, atsukite seną kasetę ir užsukite naują kasetę. Morion rezervuarai yra sukurta siekiant suteikti lengvą prieigą aptarnaujant sistemą ir išlaikyti aukščiausius sanitarijos standartus, todėl rezervuaro membrana gali būti visiškai pakeista - nereikia keisti viso rezervuaro.

  Saugios ir patikimos medžiagos

  Visos Morion dalys yra pagamintos iš medžiagų tinkančių sąlyčiui su maistu ir yra pilnai perdirbamos, todėl Jūsų sistema tausoja aplinką ir Jūsų sveikatą.
  Morion sistema gali veikti esant nuo 2 bar. iki 6 bar. slėgiui ir laikinai gali atlaikyti net iki 21 bar. hidro smūgį.

  Jūs esate verti geriausio!