“HIGH - TEC” Šilumos siurblys oras/vanduo GMLW 9 plus (12,0kW)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 284549 / II
  1650500
  Į krepšelį 

  „OCHSNER“ naudoja orą kaip šilumos šaltinį atskirų dalių (angl. split) šilumos siurblių konstrukcijose. 

  Gamintojas
  Ochsner (Vokietija)
  Galia
  nuo 10 kW iki 15 kW
 • APLINKOS ŠILUMA

  Jei neįmanoma naudotis požeminiais vandenimis ar pačia žeme, lauko oras – idealus šilumos šaltinis. Aplinkos šiluma – tai saulės energija, kuri ypač tinka naudoti modifikuotose ar dvivalentėse sistemose. „OCHSNER“ naudoja orą kaip šilumos šaltinį atskirų dalių (angl. split) šilumos siurblių konstrukcijose. Naudojant atskirus įrenginius, oro šilumokaitis (horizontalios konstrukcijos „Split“ sistemos garintuvas) montuojamas horizontaliai. Tai užtikrina efektyvumą ir saugumą eksploatuojant. Šis įrenginys sujungiamas su šilumos siurbliu, kuris montuojamas pastate, ir prijungiamas vamzdžiais, todėl yra apsaugotas nuo aplinkos poveikio.„OCHSNER“ rekomenduoja naudoti horizontalios konstrukcijos atskirus įrenginius, nes jie pasižymi geresnėmis energetinio efektyvumo ir triukšmo mažinimo charakteristikomis nei kompaktiški įrenginiai ir šildymo režimu naudojami oro kondicionieriai. Tačiau būtina užtikrinti, kad garintuvas būtų pritaikytas tikrajai šilumos siurblio eksploatacijai.

  Patvirtintos maksimalios reikšmės

  „Golf (GMLW) plus“ šilumos siurblys kartu su „OCHSNER“ „Split“ sistemos garintuvu pasiekia 4,4* naudingumo koeficientą ir žymimas EHPA kokybės ženklu (žr. www.wpz.ch). Be to, ši serija pasižymi žemiausiu triukšmo lygiu, todėl tai tyliausi oro / „Split“ sistemos šilumos siurbliai rinkoje.

  Triukšmo mažinimas su „fluster-management“ technologija

  Nauja, unikali ir patentuota „Fluster-Management“ technologija sumažina „Ochsner VHS-M“ garintuvo skleidžiamą triukšmą iki visiško minimumo. Taigi, jo beveik nesigirdi net kai jis veikia.

  Tylos režimas

  Įjungus tylos režimą, pagal nustatytą proporcingą funkciją sumažinamas ventiliatoriaus greitis, atsižvelgiant į lauko oro temperatūrą. Taip užtikrinama, kad, pavyzdžiui, vasarą, kai gaminamas karštas vanduo arba veikia baseino šildytuvas, ir taip itin mažas garsas būtų dar labiau sumažintas. Tai standarti nė „Ochsner“ užti krinama savybė.

  Ypač tylaus veikimo paketas

  Su visais GMLW serijos modeliais galima įsigyti papildomą ypač tylaus veikimo paketą. Jį rekomenduojama naudoti sąlygomis, kai tyla ypač svarbi. Dėl konstruktyvaus optimizavimo, kurį perėmėme iš aviacinės kosminės pramonės, triukšmas sumažėja dar -3 dB(A).

  Paprastas valdymas, maksimalus efektyvumas ir eksploatacinis saugumas

  Naujasis valdiklis skirtas palengvinti mūsų klientų ir šilumos siurblių sistemas aptarnaujančių kolegų gyvenimą.

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  OCHSNER COP
  A10/W35 4,9
  A2/W35 4,0
  A-7/W35 3,3
  A-10/W35 3,1

  ŠILUMOS SIURBLYS
  Naudojama galia iš tinklo, kW 2,3
  Šildymo galia, kW 11,0
  Vandens temperatūra max. 65°C
  Matmenys, mm 1150 x 600 x 650
  Svoris, kg 217
  Šaltnešis R407C

  IŠORINIS ĮRENGINYS
  Matmenys, ilgis x plotis x aukštis 1080 x 1290 x 960
  Svoris, kg 93
  Triukšmo lygis, dBa 23
  Naudojama galia iš tinklo, W 40