Internetinis oro kondicionierių valdiklis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: W1APL-4742859017001
  24400
  Į krepšelį 

  AirPatrol WiFi prisijungia prie Jūsų namų bevielio ryšio stotelės ir leidžia Jums valdyti šilumos siurblį ar oro kondicionierių iš bet kurios vietos, naudojant išmanųjį telefoną!

  Gamintojas
  AirPatrol (Austrija)
 • AirPatrol WiFi prisijungia prie Jūsų namų bevielio ryšio stotelės ir leidžia Jums valdyti šilumos siurblį ar oro kondicionierių iš bet kurios vietos, naudojant išmanųjį telefoną! Jūs galite nustatyti veikimo režimą, kambario temperatūrą ir šilumos siurblio ventiliatoriaus greitį.
  Ypatumai:
  • Taupo pinigus. Vėsinkite arba šildykite savo namus tuomet, kai esate namuose, ar įjunkite įrenginius, kai nieko nėra namuose.
  • Daugiau negrįžkite į šaltus namus. Prieš grįždami nustatykite tinkamą kambario temperatūrą, režimą ir kitus norius parametrus.
  •Būkite informuojami.Su AirPatrol paprasta stebėti kambarių temperatūrą ir drėgmės lygį iš bet kurios vietos. Naudodami šią įrangą visada žinosite, kokia oro temperatūra patalpoje.
  • Lengva nustatyti. Montavimas ir konfigūravimas trunka vos kelias minutes, įranga veikia su daugelio gamintojų šilumos siurbliais, oro kondicionieriais ir išmaniaisiais telefonais.
  Suderinamas su šių gamintojų produktais:
  TOSHIBA, MIDEA,PANASONIC, FUJITSU, MITSUBISHI ELECTRIC, LG, BOSCH, SHARP, SAMSUNG, DAIKIN ir dar daugiau, sąrašas nuolat plečiamas.

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Spalva: balta
  Svoris, kg: 0.04
  Plotis, mm: 86
  Aukštis, mm: 16
  Gylis, mm: 86