Lauko terasos šildytuvas – kodėl infra?

Lauko terasos šildytuvas – kodėl infra?

 Kaip jau daugelį kartų minėta, infraraudonųjų spindulių šildymas ypatingas tuo, kad šildo objektus, o ne orą. Būtent dėl šios priežasties lauko terasoje infra šildymas yra kone vienintelis efektyvus sprendimas. 

 Šildytuvo galingumą rinkitės pagal tai kokį plotą norite apšildyti ir kokiame aukštyje planuojate jį kabinti. Įprastai kabinant 2,5m aukštyje ir apšildant 6 vietų staliuko zoną, rinktis rekomenduojama nuo 1,5kw iki 2,5kw galingumo šildytuvą. Priklausomai nuo šildytuvo lempos (pavyzdžiui halogeno lempos galėtų pakakti ir 1,5-2kw, tuo tarpu anglies pluošto lempos šildytuvą rekomenduotume rinktis 2-2,5kw).
Efektyviausiai šildytuvas atlieka savo funkciją kabinamas 45° laipsnių kampu, tačiau tuomet sėdinčius prie apvalaus stalo šildys skirtingai - vieniems labiau šils nugara kitiems - korpusas. Tokiu atveju idealu būtų kabinti 2 šildytuvus iš dviejų staliuko zonos pusių. Galima kabinti šildytuvą tiesiai virš stalo, tuomet reikėtų rinktis kiek galingesnį šildytuvą, nes šilumo koncentracija bus ties stalo viduriu, o žmones sėdinčius prie stalo pasieks švelnesnė šiluma. Infra šildymas lauko terasoje yra patogesnis nei dujinis šildymas ar laužo, krosnies kūrimas. Vieną kartą įrengus šildytuvą, juos rūpintis nebereikia, norint pasišildyti lieka tik jį įjungti ir mėgautis skleidžiama šiluma.