Natūralaus garinimo drėkintuvai

 • Natūralaus garinimo oro drėkintuvų veikimo principas yra toks: vanduo iš talpos yra sugeriamas specialaus filtro. Toliau ventiliatoriai pučia sausą orą į tą filtrą ir taip yra paskleidžiama drėgmė patalpos ore (oras į patalpa sugrįžta drėgnas). Didelis natūralaus garinimo oro drėkintuvų privalumas yra toks, kad norimas drėgmės lygis yra pasiekiamas automatiškai be papildomo reguliavimo ir perdrėkinimas, taip pat, nėra galimas, dėl to, kad prisotintas oras negali sugerti daugiau drėgmės. Taip pat svarbu paminėti, kad net ir su mažomis sąnaudomis, natūralaus garinimo oro drėkintuvai veikia labai efektyviai.

  Drėkintuvas Oskar
  Kodas: oskar1

  Oro drėkintuvas ir kvapų difuzorius viename prietaise. Šis prietaisas idealus vidutinio dydžio kambariams. Oro drėkintuvas Oskar tinkamas miegamiesiems, nes veikia itin tyliai ir neskleidžia šviesos. 

  16900
  Drėkintuvas Lanaform Charly
  Kodas: 159138

  Drėkintuvas skirtas vaikų kambariui, tinka naudoti ir dieną, ir naktį

  9200
  Drėkintuvas Gemini
  Kodas: GEMINI

  Pristatymo terminas: 10 d. d.

  Garinimo sistema drėkina ir valo orą nuo nešvarumų bei žiedadulkių. Garso neskleidžiantis drėkinimo procesas vyksta natūraliai, todėl yra 100% ekologiškas

  10700
  Drėkintuvas Taurus
  Kodas: TAURUS

  Karšto garo oro drėkintuvas Taurus yra ypač galingas. Dėl šios priežasties oras sudrėkinamas labai greitai ir efektyviai. Oras tolygiai paskirstomas visoje patalpoje.

  11400
  Drėkintuvas Oskar Big
  Kodas: oskar

  Galingas buitinis oro drėkintuvas idealus vidutinio dydžio kambariams. Šis oro drėkintuvas tinkamas Jūsų ar vaikų miegamiesiems, nes veikia itin tyliai ir neskleidžia šviesos.

  26900