Natūralaus garinimo drėkintuvai

 • Natūralaus garinimo oro drėkintuvų veikimo principas yra toks: vanduo iš talpos yra sugeriamas specialaus filtro. Toliau ventiliatoriai pučia sausą orą į tą filtrą ir taip yra paskleidžiama drėgmė patalpos ore (oras į patalpa sugrįžta drėgnas). Didelis natūralaus garinimo oro drėkintuvų privalumas yra toks, kad norimas drėgmės lygis yra pasiekiamas automatiškai be papildomo reguliavimo ir perdrėkinimas, taip pat, nėra galimas, dėl to, kad prisotintas oras negali sugerti daugiau drėgmės. Taip pat svarbu paminėti, kad net ir su mažomis sąnaudomis, natūralaus garinimo oro drėkintuvai veikia labai efektyviai.

  Drėkintuvas Carina
  Kodas: 179513

  Mažai elektros energijos sąnaudų reikalaujantis oro drėkintuvas Carina puikiai tinka įvairioms patalpoms. Garso neskleidžiantis drėkinimo procesas vyksta natūraliai, panaudojant garinimo technologiją.

  6900
  Drėkintuvas Orion
  Kodas: 175198

  Oro drėkintuvas Orion turi didelį, net 6 litrų talpos vandens rezervuarą ir gali sudrėkinti patalpas iki 50 kvadratinių metrų. Galima pasirinkti keletą veikimo lygių.

  13500
  Oro valytuvas-drėkintuvas Aquarius
  Kodas: AQUA0001

  Oro valytuvas Aquarius garinimo technologijos dėka užtikrina natūralų patalpos oro drėkinimą, kartu pašalindamas įvairius nešvarumus (dulkes, plaukus ir pn.).

  36500