Kondicionieriai

 • Oro kondicionieriai reikalingi kiekvienuose namuose, biuruose, komercinėse patalpose. Kol kas tai efektyviausias oro valdymo sprendimas rinkoje.
  Kondicionieriaus veikimo principas gana paprastas – išorinis modulis perduoda vėsų orą į patalpos vidų, kur jis yra pašildomas arba atvėdinamas, išvalomas ir aprūpina patalpas grynu ir sveiku oru. Oras į patalpą patenka pakankamos drėgmės, todėl patalpose drėgmė nesukaupia ir nesukelia papildomų problemų. Mūsų kataloge rasite kelių rūšių oro kondicionierius:

  • Mobilūs oro kondicionieriai. Tai pastatomi oro kondicionieriai, kurie neturi išorinės dalies. Jiems reikalingas oro ir kondensato pašalinimas, tad tai galima padaryti pravėrus langą ir įsigijus papildomą tarpinę, kad namai būtų apsaugoti nuo šalto oro patekimo.
  • Sieniniai oro kondicionieriai. Sieniniai oro kondicionieriai būna montuojami ant sienos arba įleidžiami į jas. Juos galima montuoti ne tik sienose, bet ir lubose. Jie turi išorinę dalį.
  • Šilumos siurbliai oras-oras. Tai specialūs siurbliai, kurie po patalpą varinėja šilto ir šalto oro srautus. Jiems taip pat reikalinga išorinė dalis.

  Oro kondicionieriai yra efektyvūs ir laiko patikrinti prietaisai. Jų gamintojai – pasaulyje žinomos kompanijos, ne vienerius metus dirbančios ne tik gamybos, bet ir mokslinių tyrimų srityje. Tai itin efektyvus būdas vėdinti namus ir kitos paskirties patalpas, o esant reikalui ir pašildyti patalpas.
  Prekiaujame tik namams ir biurams skirtais oro kondicionieriais (dėl pramoninių kondicionierių kreipkitės į www.irsiluma.lt).

  Prekių nėra.