Sieniniai oro kondicionieriai

 • Sieniniai oro kondicionieriai tinka naudoti namuose, kotedžuose, butuose, biuruose ir kitose panašiose patalpose. Kondicionierius yra puikus sprendimas, kai norima sumažinti patalpos temperatūrą. Įsirengus kondicionierių nereikės daugiau kęsti alinančių karščių.
  Renkantis kondicionierių reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:
  • Kam ir kur bus naudojamas kondicionierius? Jeigu jums reikia tik vėsinimo funkcijos – rinkitės paprastą kondicionierių, jeigu reikia ir šildymo funkcijos – tuomet praktiškiau yra rinktis šilumos siurblį oras-oras.
  Kondicionieriaus savybės: naudingumo koeficientas, triukšmo lygis, papildomos funkcijos, kondicionieriaus tipas (Inverter ar On/Off) ir pan.
  • Jeigu jau išsirinkote Jums patinkantį modelį ar gamintoją, tuomet reikia išsiaiškinti, kokios techninės specifikacijos prietaisas tinka Jūsų atveju (galią rinktis pagal patalpos/patalpų savybes – plotą, lubų aukštį, langų, durų skaičių, patalpų paskirtį).

  Sieniniai oro kondicionieriai gali būti dviejų tipų: Inverter arba On/Off. Kuo jie skiriasi? On/Off tipo oro kondicionieriaus kompresorius išsijungia, kai yra pasiekiama nustatyta patalpos temperatūra ir vėl įsijungia, kai oro temperatūra ima kristi arba kilti. Tokie išsijungimai ir įsijungimai reikalauja papildomų elektros sąnaudų. Inverter oro kondicionieriai turi įtampos dažnio keitiklį, kuris leidžia reguliuoti kompresoriaus apsisukimus. Patalpoje pasiekus nustatytą oro temperatūrą, sumažėja kompresoriaus apsisukimai ir prietaisas pereina į temperatūros palaikymo režimą.
  Patarimas: dėl netinkamo kondicionieriaus parametrų (temperatūros) parinkimo neretai pasitaiko pasekmių – peršalimo ligos. Tam, kad išvengti nereikalingo šalutinio poveikio yra rekomenduojama palaikyti patalpoje 4-6 laipsniais žemesnę temperatūrą nei lauke (ypač, kai lauke itin karšta). Įprastai, optimali žmogui patalpos temperatūra yra 23 laipsniai pagal Celsijų.
   

  Prekių nėra.