Kvapų garintuvai - difuzoriai

 • Difuzorius (kvapų garintuvas) suteiks JŪSŲ namams malonų kvapą. Pasirinkite mėgstamiausią aromatą (mes galime pasiūlyti itin kvapnius eterinius aliejus), supilkite jį į prietaisą ir mėgaukitės! Siūlome rinktis iš kokybiškų garsių įmonių modelių. Įvairiausių dizainų difuzoriai gali būti priderinami prie Jūsų namų ar biuro interjero. Šiuos difuzorius labai patogu naudoti namuose, privačiuose kabinetuose, biuruose, laukiamosiose salėse ir daugelyje kitų vietų.

  Eterinis aliejus "Kvėpuok lengvai"
  Kodas: HE0A0010

  Gaivaus aromato eterinis aliejus. Malonus ir gaivus aromatas būtent šis aromatas puikiai išvalo kvėpavimo takus, lengva mėta palengvina kosulį ar slogą.

  13 
  Stresą malšinantis eterinis aliejus
  Kodas: HE0A0007

  Natūralus eterinis aliejus aromaterapijai namuose. Šis unikalus 100% natūralus prancūziškas eterinis aliejus vos per 10 minučių nuramins ir numalšins stresą.

  13 
  Saldus eterinis aliejus "Vaikystė"
  Kodas: HE0A0012

  Saldaus aromato eterinis aliejus. Šis aromatas sugrąžins Jus į vaikystę ir primins saldainių aromatus. Per keletą akimirkų kambarys prisipildys saldžiausių natūralių aromatų.

  13 
  Eterinis aliejus "Eko sodas"
  Kodas: HE0A0011

  Natūralus eterinis aliejus kvapų garinimui. Išskirtinis natūraliai auginamų daržovių aromatas.

  13 
  Eterinis aliejus Relax A121
  Kodas: 190751
  1350
  Eterinis aliejus Refresh A120
  Kodas: 190750
  1350
  Eterinis aliejus Revive A122
  Kodas: 190752
  1350
  Oro aromatizatorius ARGO Bloom White
  Kodas: bloomwhite
  43 
  Oro aromatizatorius ARGO Bloom Black
  Kodas: bloomblack
  43 
  Kvapų difuzorius Luna
  Kodas: 175201

  Aroma difuzorius Luna yra išskirtinio dizaino, su įmontuota violetinio atspalvio LED šviesa todėl tiks visuose namuose. Difuzorius veikia ultragarso technologija, todėl yra labai tylus ir lengvai prižiūrimas.

  49 
  Aromatizatorius Jasmine
  Kodas: jasmine
  59 
  Oro valytuvas - kvapų difuzorius Buildair
  Kodas: BULD0001

  Oro valytuvas ir kvapų difuzorius Buldair leis mėgautis oro gaiva ir kartu papuoš betkokį interjerą. Šiame prietaise esančio filtro bei jonizatoriaus dėka pašalinami ore esantys nešvarumai užtikrins malonų aplinkos mikroklimatą. Puikiai tinka drabužinėse!

  69 
  Kvapų difuzorius - garintuvas iš Prancūzijos
  Kodas: DIFF0011

  Ultragarso technologija leidžia aroma difuzoriui Diffusair skleisto Provanso aromatus palaipsniui ir tolygiai paskleisti juos patalpose. AromaWave funkcija užtikrina, kad sklindantis kvapas būtų švelnus ir malonus.

  71 
  Drėkintuvas Lanaform Living
  Kodas: 159144

  Šis drėkintuvas gali ne tik užtikrinti reikiamą patalpų drėgmės lygį, bet ir tuo pačiu metu leidžia mėgautis įvairiais aromatais

  125