Kvapų garintuvai - difuzoriai

 • Difuzorius (kvapų garintuvas) suteiks JŪSŲ namams malonų kvapą. Pasirinkite mėgstamiausią aromatą (mes galime pasiūlyti itin kvapnius eterinius aliejus), supilkite jį į prietaisą ir mėgaukitės! Siūlome rinktis iš kokybiškų garsių įmonių modelių. Įvairiausių dizainų difuzoriai gali būti priderinami prie Jūsų namų ar biuro interjero. Šiuos difuzorius labai patogu naudoti namuose, privačiuose kabinetuose, biuruose, laukiamosiose salėse ir daugelyje kitų vietų.

  Eterinis aliejus "Kvėpuok lengvai"
  Kodas: HE0A0010

  Gaivaus aromato eterinis aliejus. Malonus ir gaivus aromatas būtent šis aromatas puikiai išvalo kvėpavimo takus, lengva mėta palengvina kosulį ar slogą.

  1300
  Stresą malšinantis eterinis aliejus
  Kodas: HE0A0007

  Natūralus eterinis aliejus aromaterapijai namuose. Šis unikalus 100% natūralus prancūziškas eterinis aliejus vos per 10 minučių nuramins ir numalšins stresą.

  1300
  Saldus eterinis aliejus "Vaikystė"
  Kodas: HE0A0012

  Saldaus aromato eterinis aliejus. Šis aromatas sugrąžins Jus į vaikystę ir primins saldainių aromatus. Per keletą akimirkų kambarys prisipildys saldžiausių natūralių aromatų.

  1300
  Eterinis aliejus "Eko sodas"
  Kodas: HE0A0011

  Natūralus eterinis aliejus kvapų garinimui. Išskirtinis natūraliai auginamų daržovių aromatas.

  1300
  Eterinis aliejus Relax A121
  Kodas: 190751
  1350
  Eterinių aliejų difuzorius Airom
  Kodas: Airom

   Ultragarsinis eterinių aliejų difuzorius

  6300
  Kvapų difuzorius Luna
  Kodas: 175201

  Aroma difuzorius Luna yra išskirtinio dizaino, su įmontuota violetinio atspalvio LED šviesa todėl tiks visuose namuose. Difuzorius veikia ultragarso technologija, todėl yra labai tylus ir lengvai prižiūrimas.

  4900
  Aromatizatorius Jasmine
  Kodas: jasmine
  5900
  Aroma difuzorius Lanaform Noumea
  Kodas: 159145

  Eterinio aliejaus difuzorius iš LANAFORM vienija technologijas, gerovę ir dizainą. Beveik begarsis, jis ne tik išsklaido aromatinius šaltus garus, bet ir skleidžia įvairius spalvos šviesas. 

  7100
  Oro valytuvas - kvapų difuzorius Buildair
  Kodas: BULD0001

  Oro valytuvas ir kvapų difuzorius Buldair leis mėgautis oro gaiva ir kartu papuoš betkokį interjerą. Šiame prietaise esančio filtro bei jonizatoriaus dėka pašalinami ore esantys nešvarumai užtikrins malonų aplinkos mikroklimatą. Puikiai tinka drabužinėse!

  7900