Ventiliatoriai-vėsintuvai

 • Gaivus oro gūsis – tikra atgaiva karštą vasaros dieną. Mechaninis ventiliatorius – viena iš pigiausių ir efektyviausių priemonių atsivėsinti ir atsigaivinti. Į ką atkreipti dėmesį renkantis tokius ventiliatorius?

  1. Greičiai. Ventiliatoriai paprastai veikia vienu greičiu, tačiau kai kurie modeliai turi keletą greičių. Tai patogu jei yra poreikis intensyvesnio oro srauto sukūrimui.
  2. Pagrindas. Ventiliatoriai būna skirtingais pagrindais. Vieni modeliai statomi ant stabilaus bet nedidelio pagrindo. Kiti – stovi tiesiog ant kojelių. Jei ventiliatorius aukštas, jo pagrindas gali prarasti stabilumą esant skersvėjui patalpoje. Į šiuos momentus būtina atsižvelgti renkantis ventiliatorių jūsų namams ar biurui.
  3. Aukščio reguliavimas. Kai kurie ventiliatoriai yra statomi ant teleskopinio stovo, kad būtų galima reguliuoti aukštį.
  4. Oro pūtimo kryptis. Vieni ventiliatoriai orą pučia tik viena kryptimi, kiti gali turėti specialius nustatymus ir orą pūsti net 180 laipsnių kampu. Tai padaroma panaudojus paprastą ventiliatoriaus galvutės valdymo mechanizmą, kuris gali nuleisti ar pakelti ventiliatorių, taip pat pasukti tam tikru kampu į kairę ir dešinę automatiškai.
  5. Valdymas pulteliu. Paprasti ventiliatoriai valdomi mygtukais, esančiais ant pagrindo. Yra sudėtingesnių modelių, kurie valdomi specialiu pulteliu. Valdymo mechanizmas yra svarbus tada, kai ventiliatorius stovi tam tikroje vietoje namuose ir biure ir ne visada galima prie jo netrukdomai prieiti.

  Ventiliatoriai-vėsintuvai jūsų namams ir biurui tikrai reikalingi. Išsirinkite sau tinkamiausią iš mūsų katalogo.
   

  Prekių nėra.