Mobilūs dyzeliniai infra šildytuvai Airrex AH-800

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: AH-800
  234600
  Į krepšelį 

  Dyzeliniu kuru varomų infraraudonųjų spindulių šildytuvų konstrukcija yra specialiai parengta ir adaptuota mūsų dyzeliniam kurui ir eksploatacijos sąlygoms Europos Sajungoje. 

  Gamintojas
  Airrex (Pietų Korėja)
 • Dyzeliniu kuru varomų infraraudonųjų spindulių šildytuvų konstrukcija yra specialiai parengta ir adaptuota mūsų dyzeliniam kurui ir eksploatacijos sąlygoms Europos Sajungoje. Dyzeliniai šildytuvai beveik nenaudoja elektros energijos (iš viso 80 W – ne daugiau nei paprasta lemputė!!!), o šis maitinimas reikalingas tik elektroniniam valdymo blokui ir degimo sistemai, pjezoelemente gaunant kibirkštį. Todėl dyzeliniai šildytuvai yra ypač efektyvūs ten, kur trūksta elektros galios, o naudojant papildomą akumuliatorių ar generatorių, galima sukurti pilnai autonominį šildymą. Šildymo vamzdžių viduje naudojami aukštos kokybės katalizatoriai, padengti dviem tauriojo metalo sluoksniais (todėl krosnis nemažai kainuoja), kurių mikrodalelės blokuoja pavojingas dujas ir sulaiko nemalonų kvapą. Šildytuvai yra ekologiškai nepavojingi, neskleidžia kvapo ir neišmeta panaudotų medžiagų, nekelia triukšmo ir pasižymi ypač dideliu priešgaisriniu saugumu (trys apsaugos režimai). Dėl unikalios šildymo vamzdžių padengimo gryna keramika technologijos šie mobilūs dyzeliniai šildytuvai yra labai atsparūs karščiui ir išskiria daug šilumos, kuri greitai ir efektyviai pasiskirsto patalpoje. Skirtingai nuo kitų tipų šildytuvų, šis nemažina deguonies kiekio (kaip tai daro dujiniai), nesausina oro (skirtingai nuo įprastų elektrinių spiralinių ar lituoklio tipo šildytuvų), o taip pat nesukuria cirkuliuojančių srovių ir skersvėjų (kaip atskirtos sistemos ar šildymo ventiliatoriai), skirti vidutiniams ir dideliems plotams, nereikalaujantys projekto kūrimo, specialaus montavimo ir ištempimo; vienos krosnies apšildomas plotas iki 240 m 2 !!! Tokį plotą apšildyti gali tik stacionarūs katilai su centrine šildymo sistema, bet iškyla papildomi sunkumai ir išlaidos, reikia kurti projektą, montuoti ir pravesti šildymą, atvesti dujas ir sunkumai, susiję su pridavimo eksploatuoti, nekalbant apie kelis mėnesius sugaišto laiko. Nuo viso šito Jus išvaduos ir Jūsų laiką bei pinigus sutaupys – mobilus dyzelinis ilgųjų bangų infraraudonųjų spindulių šildytuvas AIRREX.

  Skirti naudoti vidutiniuose ir dideliuose plotuose: užmiesčio namai, kotedžai, sodai, garažai, biurų pastatų holai, statybos aikštelės (ypač tinka betono paviršiaus džiovinimui, o taip pat lakuoto ir dažyto paviršiaus džiovinimui), atviros restoranų ir kavinių terasos bei verandos, prekybos salės, paviljonai, poilsio bazės, sandėliai, angarai, techninio aptarnavimo stotys, degalinės, pramonės įmonių cechai, sporto aikštelės, bažnyčios ...

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  APŠILDOMOS PATALPOS PLOTAS iki  250 m 2 (750 m 3 )
  MAKSIMALI ŠILDYMO GALIA (kcal/val.)  26 000 kcal/val.
  SVORIS (kg) 67 kg
  KURO SĄNAUDOS (l/val.) 2,5 l/val.
  KURO BAKO TŪRIS (l) 45 l
  MATMENYS (PxGxA) (mm)  1300 x 350 x 1370 mm
  MAITINIMO TIEKIMAS elektronikos blokui 230 V / 50 Hz
  NAUDOJAMA GALIA (W) 80 W (elektronikos blokas)
  NUOTOLINIS VALDYMAS yra
  RANKINIS TEMPERATŪROS REGULIAVIMAS nuo 0 iki 40°C