Oro sausintuvo / Drėgmės surinkėjo Simple DD122 pranašumai

Oro sausintuvo / Drėgmės surinkėjo Simple DD122 pranašumai

 Nusprendėte jog jums reikia oro sausintuvo – tačiau pasirinkimas labai didelis, todėl dažnai yra labai sunku apsispręsti. Simple DD122 yra sprendimas jums dėl keleto priežasčių:

 Patogus ir paprastas valdymas.

Lengvu rankenėlės pasukimu nustatysite norimą drėgmės lygį, pasiekęs nustatytą drėgmės lygį sausintuvas išsijungia. Galite rinktis dienos ir nakties režimus. Dienos režimas – sausintuvas veiks visu pajėgumu, todėl veiks garsiau, bet išsausins orą greičiau, tuo tarpu nakties režimą galite naudoti naktį, nes sausintuvas veikia itin tyliai.
Plaunamas filtras.

Šis oro sausintuvas turi tik vieną dulkių filtrą, kurį ypač lengva prižiūrėti – tiesiog ištraukiame filtrą iš sausintuvo už patogios rankenėlės ir pakišame po kranu, leidžiama filtrui nudžiūti ir lengvai įmontuojame jį atgal į vietą.
Itin tylus.

Šis oro sausintuvas veikia ne kompresoriaus kaip dauguma rinkoje, o desikanto metodu, todėl prietaiso skleidžiamas garsas tylesnis ir visiškai neerzina. Nakties režimu sausintuvo skleidžiamas garsas siekia vos 34db. Visu pajėgumu veikiantis prietaisas skleidžia ne didesnį nei 45db garsą.
Galingas.

Nors yra tylus šis prietaisas gali sugerti net iki 30l per parą esant palankioms sausinimui sąlygoms ir net 7litrus vandens esant normalioms sąlygoms (20°C temperatūra). Jis skirtas sausinimui patalpose iki 70m2.
Šis prietaisas tinkamas naudoti tiek siekiant panaikint problemines drėgnas vietas, tiek palaikyti tinkamą drėgmės lygį jūsų namuose, tai kokybiškas, ekologiškas preitaisas skirtas jūsų namams.