AIRFREE P40 oro sterilizatorius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 23-0037
  15900
  Į krepšelį 

  Garantija 24 mėn.

  Gamintojas
  AirFree (Portugalija)
  Galia
  nuo 31 W iki 50 W
  Paskirtis
  Namams
  Kvapų garinimas
  Nėra
 • Airfree oro sterilizatoriai buvo testuojami geriausiose pasaulio institutuose ir jie patvirtino, kad Airfree oro sterilizatoriai pašalina ore esančius mikroorganizmus su išskirtine technologija, nepažeidus aplinkos ir nesukeliant jokio triukšmo. Jų technologija pagrįsta oro kaitinimo principu, kurio metu sunaikinami ore esantys pelėsiai, bakterijos, virusai, dulkės, erkės, žiedadulkės ir kiti alergenai. Šis prietaisas tinkamas žmonėms sergantiems alergijos, astmos ar kitų kvėpavimo takų ligomis.

  PAGRINDINĖS SAVYBĖS:

  Sunaikina ore esančius pelėsius, bakterijas, virusus, dulkes, erkes, žiedadulkes ir kitus alergenus kaitinant orą prietaiso viduje iki 200C ir po to jį atvėsinant.
  Tinkami žmonėms sergantiems alergijos, astmos ar kitų kvėpavimo takų ligomis.
  Visiškai išnaikina iki 99,99% mikroorganizmų kokie jie maži ar pavojingi bebūtų.
  Airfree patentuota technologija pagrįsta oro kaitinimo principu.
  Visiškai tylus veikimas.
  Nėra jokių keičiamų filtrų, dalių.
  Mažas elektroenergijos vartojimas.
  Mikroorganizmus pradeda naikinti vos po 15 minučių nuo prietaiso įjungimo.
   

  Kaip jie viekia?

  Ekskliuzyvinė technologija pašalina iš oro mikroorganizmus ir alergenus per kelias sekundes. Priklausomai nuo modelio, nuo 14 iki 20 tūkstančių litrų oro praeina per prietaisą per valandą it tokiu būdu per mažą laiką tarpą yra išvalomas visas oras patalpoje.
  Naudojama technologija panaši į vandens sterilizavimą. Virinant vandenį iš jo yra pašalinami visi esantys mikroorganizmai. Anologiniu būdu oro sterilizatoriai Airfree® praleidžia per save orą, įkaitinant jį iki 200C ir sterilizuojant jį. Išvalytas ir atšaldytas oras yra išleidžiams atgal į patalpą.

  Visas veikimo procesas yra automatizuotas ir nereikalauja ypatingos priežiūros, nereikia keisti jokių dalių, filtrų. Jums reikia tik įjungti prietaisą į elektros lizdą ir jis veiks!

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  El. energijos sąnaudos, 40 W
  Patalpoms, iki 16m2 
  Įtampa, V 220-240
  Triukšmo lygis, dB (A) labai tylus
  Išmatavimai (hxd), cm 26.5x21.5
  Svoris, kg 1,09

  Šiluminės varžos saugos jutikliai, terminis saugiklis, posvirio kampo jutiklis, varistorius, srovės apribojimo saugiklis.