Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H680

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: h680
  89900
  Į krepšelį 

  Boneco H680 yra ypač aukštos kokybės prietaisas galinti išgarinti iki 1000 gramų vandens per valandą. Jis valo patalpų klimatą dideliame mieste, nesvarbu ar tai butas, palėpė, biuras ar gydydojo palata. Patalpos valymo plotas net iki 100m2. Gryna prabanga - grynas Šveicarijos kalnų oras – Jūsų namuose. Yra valdymo pultelis

  Gamintojas
  Boneco Air-O-Swiss (Šveicarija)
  Galia
  nuo 8 W iki 30 W
  Paskirtis
  Komercinėms patalpoms
  Namams
  Kvapų garinimas
  Nėra
 • Grynas oras, kaip Šveicarijos kalnuose

  Išmanus oro gerinimas su hibridiniu oro drėkintuvu ir valytuvu Boneco H680.

  Sveikas oras yra natūralus organizmo poreikis. Tai kas seniau buvo savaime suprantamu dalyku tapo brangiu ištekliu ir tapo prieinamu ne visiems. Jūs arba turite gyventi gamtoje arba pagerinti savo situacija su išmania oro gerinimo sistema. Boneco H680 yra novatoriška oro apdorojimo sistema, sukurta šveicarijos inžinierių ir dizainerių pastangomis, prietaisas atitinka aukščiausius funkcionalumo ir dizaino reikalavimus. Tai didelio pajėgumo hibridinė sistema kuri apjungia oro drėkinimą su valymų ir gali būti užprogramuotą taip kad atitiktų kiekvieną Jūsų poreikį. AUTO režime aparatas veikia automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu, tai leidžia kelią iki idealios oro kokybės padaryti ypač paprastą ir nesudėtingą.

  Sveikas oras miegui, gyvenimui ir darbui

  Naujoviškos filtravimo ir drėkinimo sistemos prietaisui suteikia naujas techninias galimybes. Ši kombinacija suteiks orui savybes, kurias galima lyginti su tais ka randame nepaliestoje gamtoje. Plaunamas priešfiltris filtruoja, plaukus, gyvūnų pleiskanas, buitines dulkes ir kitus didesnius nešvarumus. Novatoriška HEPA filtro danga sunaikins beveik visas bakterijas ir virusus, žiedadulkes, smulkias daleles ir kitus kenkėjus. Paskutinis bet nemažiau svarbus, aktyvuotos anglies filtras, pašalina nemalonius kvapus iš virtuvės, rūkymo zonų. Po to kai oras visiškai išvalomas, jis sudrėkinamas ir vėl paleižiamas į patalpą. Visos šios funkcijos yra apjunktos į vieną Hibridinį filtra, bet Boneco H680 yra puikus pasiekimas oro drėkinime ir valyme ir be šio filtro.

  Integruotas higrostatas ir dalelių jutiklis stebi kambario klimatą ir automatiškai reguliuoja sąlygas, kad idealiais atiktų Jūsų reikalavimus. Septyni ventiliatoriaus lygiai yra reguliuojami pagal Jūsų poreikius. „Miego“ arba „Mažų vaikų“ režime sistema dirbs ypač tyliai, o galigiausiame režime įrenginys dirbs pilnu pajėgumu. Prietaisas turi vartotojams patogias funkcijas kaip nuotolinio valdymo pultą, valymo režimą, lengvai suprantą displėjų.

  Boneco H680 yra ypač aukštos kokybės prietaisas galinti išgarinti iki 1000 gramų vandens per valandą. Jis valo patalpų klimatą dideliame mieste, nesvarbu ar tai butas, palėpė, biuras ar gydydojo palata. Patalpos valymo plotas net iki 100m2.Gryna prabanga - grynas Šveicarijos kalnų oras – Jūsų namuose. 

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Tipas:Oro valytuvas-drėkintuvas
  Gamintojas:Boneco
  Veikimo principas:Oro filtravimas
  Aukštis:49 cm
  Plotis:43.5 cm
  Gylis:34.7 cm
  Maksimalus triukšmo lygis:25 dB
  Spalva:Balta
  Valdymas:Elektroninis
  Svoris:10 kg
  Rekomenduojama patalpai:100 m²
  Gamintojo šalis:Šveicarija
  Garantija:24 mėn
  Galia:30 W
  Vandens išgarinimas:1 l/h
  Vandens talpos tūris:10 l
  Oro valymo sistema:Efektyvus oro filtras