LENDOU ORO VALYTUVAS-JONIZATORIUS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: O10020
  24500
  Į krepšelį 

  Garantija 24 mėn.

 • Oro valytuvas Lendou – inovatyvus, modernaus dizaino, tylaus veikimo prietaisas, galintis valyti namų orą ir nuotoliniu būdu. Tereikia parsiųsti mobiliąją programėlę "Smart Life - Smart Living" iš Google Play arba Apps store parduotuvių ir galėsite realiu laiku su išmaniuoju įrenginiu valdyti bei stebėti namų oro kokybę iš bet kurios vietos. Taip pat galite prijungti ir prie namų valdymo sistemos.

  Kad namuose būtų švarus oras ir kvepėtų gaiva, oro valymas susideda iš kelių etapų. Pirma, priešfiltris surenka dulkes ir plaukus, todėl ypač rekomenduojama naudoti esant alergijai gyvūnų plaukams. Antra, hepa filtras sulaiko iki 99,97% alergenų ir mikrodalelių, suspenduotų ore. Ir trečia, aktyvuotos anglies molekulės efektyviai pašalina nemalonius kvapus.

  Patentuota filtravimo technologija „OptiFilterTM“ leidžia tiksliai įvertinti filtrų nusidėvėjimą atsižvelgiant į oro užterštumą, ventiliatoriaus greitį ir darbo valandų skaičių. Tokiu būdu filtrą keisite tik prireikus (kas 6–12 mėnesių) ir sutaupysite pinigų!

  Šis oro valytuvas turi dviejų skirtingų aukščių kojų komplektus. Papildomai galima įsigyti įvairaus dizaino keičiamus priešfiltrius, kurie puikiai įsilies į namų interjerą, bei belaidį telefono įkroviklį.

   

  Techninės savybės

  Svoris: 4,2 kg

  Elektros srovė: 220-240 V

  Greičių lygiai: 5

  Spalva: balta

  Energijos sąnaudos: 5-35 W

  Triukšmo lygis: 37-60 dB

  Oro srautas: 300 m3/val.

  Tinkamas patalpoms iki 35 m2

  Išmatavimai: 412 x 390 x 198 mm

   

  Funkcijos:

  oro kokybės indikatorius;
  automatinis režimas;
  galimybė susieti ir valdyti su išmaniuoju įrenginiu;
  filtro pakeitimo indikatorius;
  jonizavimas;
  kvapų ir dūmų šalinimas.