Maišytuvai

 •  Maišytuvai iš pirmo žvilgsniu atrodo paprastas ir nereikšmingas produktas, tačiau tam, kad Jūsų poreikiai būti maksimaliai patenkinti reiktų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus ir, tuomet, rinktis geriausią variantą:
  • Maišytuvo paskirtis: yra net 5 maišytuvų paskirtys (voniai, dušui, plautuvei, praustuvui, bidė). Tad renkantis patinkantį modelį reikia nepamiršti, kad tinkamas voniai, ne itin tiks praustuvui ir pan.
  • Maišytuvo montavimas: maišytuvai gali būti montuojami trejopai (prie praustuvo tvirtinamas maišytuvas, prie sienos tvirtinimas maišytuvas, prie spintelės stalviršio tvirtinimas maišytuvas).
  • Maišytuvo spalva: populiariausias vis dar išlieka chromo spalvos maišytuvas, tačiau keičiantis madoms, vis dažniau gamintojai pasiūlo modelį su skirtingomis spalvų variacijomis (šiuo metu siūlome virš 16 skirtingų spalvų maišytuvų).
  Maišytuvo techninės savybės: atkreipkite dėmesį į patinkančio modelio technines savybes (pvz., ar turi dugno vožtuvą, ar ne; ar dušo maišytuvas yra termostatinis, ar ne).
  • Dizainas: kai kurie modeliai (serijos) turi atskirtus variantus skirtingos paskirties maišytuvams, bet yra panašaus dizaino, tad galima įsigyti atskirus maišytuvus dušui, voniai ar praustuvui, bet išlaikyti tą patį dizainą.
   

  Prekių nėra.