Maišytuvai

 •  Maišytuvai iš pirmo žvilgsniu atrodo paprastas ir nereikšmingas produktas, tačiau tam, kad Jūsų poreikiai būti maksimaliai patenkinti reiktų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus ir, tuomet, rinktis geriausią variantą:
  • Maišytuvo paskirtis: yra net 5 maišytuvų paskirtys (voniai, dušui, plautuvei, praustuvui, bidė). Tad renkantis patinkantį modelį reikia nepamiršti, kad tinkamas voniai, ne itin tiks praustuvui ir pan.
  • Maišytuvo montavimas: maišytuvai gali būti montuojami trejopai (prie praustuvo tvirtinamas maišytuvas, prie sienos tvirtinimas maišytuvas, prie spintelės stalviršio tvirtinimas maišytuvas).
  • Maišytuvo spalva: populiariausias vis dar išlieka chromo spalvos maišytuvas, tačiau keičiantis madoms, vis dažniau gamintojai pasiūlo modelį su skirtingomis spalvų variacijomis (šiuo metu siūlome virš 16 skirtingų spalvų maišytuvų).
  Maišytuvo techninės savybės: atkreipkite dėmesį į patinkančio modelio technines savybes (pvz., ar turi dugno vožtuvą, ar ne; ar dušo maišytuvas yra termostatinis, ar ne).
  • Dizainas: kai kurie modeliai (serijos) turi atskirtus variantus skirtingos paskirties maišytuvams, bet yra panašaus dizaino, tad galima įsigyti atskirus maišytuvus dušui, voniai ar praustuvui, bet išlaikyti tą patį dizainą.
   

  Atsiprašome, prekės, kurios ieškote, rasti nepavyko. Kitos šios kategorijos prekės yra pateikiamos žemiau.
  Prekių nėra.