Sausintuvas Ballu BDM-30L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BALLUBDM
  24500
  Į krepšelį 

  Galingas ir modernus oro sausintuvas. Ballu BDM-30L - tai didelio našumo, ekonomiškas, kompaktiškas mobilus oro sausintuvas su sensoriniu valdymu.

  Gamintojas
  BALLU (Kinija)
  Sausinimas
  30 l / 24 h
  Bako talpa
  5,0 l
  Triukšmo lygis
  46 dB
 • Ballu BDM-30L - tai didelio našumo (iki 30 litrų per parą), ekonomiškas, kompaktiškas mobilus oro sausintuvas su sensoriniu valdymu, nereikalaujantis montavimo ir dirbantis su ekologišku bei saugiu šaltnešiu R410A. Gali būti naudojamas gyvenomosiose ir gamybinėse patalpose, saunose, baseinuose. Skiriasi nuo kitų oro sausintuvų tuo, kad turi papildomą drabužių džiovinimo funkciją.

   Oro sausintuvas BDM-30L tinka patalpoms iki 90 kv.m., efektyviausiai veikia patalpoje iki 50 kv.m.

  KonstruKcija

  Ant pernešimo rankenos yra LCD-ekranas su valdymo mygtukais ir indikatoriais (kondensato bako indikatorius, drėgnumo indikatorius, taimerio indikatorius, ventiliatoriaus greičio sukimosi indikatorius, užuolaidų reguliavimo indikatorius, oro jonizacijos indikatorius, atitirpimo indikatorius).

  Norint užtikrinti nepertraukiamą oro sausintuvo veikimą prietaiso gale yra kondensato išleidimo anga. Vidinės žarna pagalba (d-16mm) kondensatas gali būti išvedamas į kanalizaciją ar lauką.

  Ballu BDM-30L turi oro valymo ir jonizacijos funkciją. Anglies filtras prietaiso viduje sugeria tabako dūmus, nemalonius kvapus ir keiksmingus cheminius junginius. Taip pat orą galima pripildyti maloniu kvapu panaudojus aromokapsulę. Pasiekius nustatytą drėgmės lygį prietaisas išsijungia.

  Valdymo panelė

  Valdymo panelėje yra LCD-ekranas, valdymo mygtukai ir indikatoriai, kurie leidžia nustatyti norimus parametrus ir kontroliuoti prietaiso veikimą:

  Rekomenduojame:

  Kad pasiekti sasusintuvo maksimalų efektyvumą, sausinama patalpa turi būti uždara.
  Kai oro sausintuvas bus nenaudojamas ilgesnį laiką, būtina jį atjungti nuo maitinimo, išdžiovinti baką, išvalyti filtrą ir groteles, uždengti prietaisą, kad nepakliūtų dulkės ir laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. 

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Našumas, l/24h 30
  Rekomenduojamas patalpos plotas, m2iki 50
  Bakelio talpa, l 5
  Triukšmo lygis, dB 46
  El.energijos sąnaudos, W 540
  Oro srautas, m3/h 180
  Apsaugos lygis, IP IPXO
  Išmatavimai (HxWxL), mm 372x568x247
  Svoris, kg15