SIGN kombinuotas unitazas, horizontalus, siauras bakelis, 2/4 ltr. Fresh WC funkcija, klijuojamas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: U1IFO-68320000100010
  27400
  Į krepšelį 

  Unitazas su vientisu bakeliu, kad valyti būtų lengviau, viduje esantis dar vienas bakelis iš plastiko apsaugo nuo kondensato kaupimosi išorinio bakelio paviršiuje

  Gamintojas
  Ifo (Švedija)
  Tipas
  Pastatomas
  Aukštis
  nuo 41 cm iki 45 cm
  Plotis
  nuo 31 cm iki 35 cm
  Gylis
  nuo 61 cm iki 65 cm
 • Unitazas su vientisu bakeliu, kad valyti būtų lengviau, viduje esantis dar vienas bakelis iš plastiko apsaugo nuo kondensato kaupimosi išorinio bakelio paviršiuje, universalaus pajungimo modelis. Šis WC yra 5 cm trumpesnis dėl pamažinto bakelio nei kiti standartiniai unitazai. WC taupo vonios kambaryje vietą, jį galima maksimaliai priglausti prie sienos. Fresh WC/Gaiva WC (po nuleidimo mygtuku metama higienos priemonės lazdelė) yra standartinėje komplektacijoje, kas užtikrina paprastesnį valymą bei gaivų kvapą, nuleidus vandenį. Nuleidimas: 4/2 litrai, sėdėjimo aukštis be dangčio 42 cm.
  Gaminys padengtas Ifö Clean danga - ypatingai lengvai prižiūrima naujoji glazūra, kuri uždaro visas mikroskopines porceliano poras. Taip išgaunamas itin tvirtas ir glotnus paviršius, kuris atstumia nešvarumus ir neleidžia prikibti nuosėdoms. Tada paviršių lengviau valyti.
  Gaivaus WC / Fresh WC funkcija suteikia gaivos ir švaros pojūtį su kiekvienu vandens nuleidimu. Viskas, ką Jums reikės padaryti - ta įdėti melsvąją lazdelę į vandens nuleidimo mygtuką.

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Svoris, kg: 26
  Plotis, mm: 350
  Aukštis, mm: 860
  Gylis, mm: 605