Geoterminis šildymas

 • Geoterminis šildymas – tai tokia šildymo rūšis, kai šilumos energija yra imama iš grunto (gręžinio). Geoterminis šildymas pasižymi efektyvumu, yra patikimas ir ekologiškas.
  Žemės gelmėse plyti neišnaudoti šilumos šaltiniai, kuriais galima pasinaudoti sumontuojant geoterminio šildymo įrangą. Geoterminio šildymo įrangos aptarnavimas yra pakankamai paprastas ir pigus (didžiąją išlaidų dalį sudaro įranga, kuri laikui bėgant atsiperka). Geoterminio šildymo įrengimai pasižymi tuo, kad žiemą ima iš grunto šilumą ir šildo namus, o vasarą atvirkščiai – vėsina namą, imdami šilumą iš jo ir perduodami žemei.
  Geoterminio šildymo kaina priklauso nuo pastato, kurį norite apšildyti, ploto, jo energetinės klasės ir, žinoma, nuo sklypo geologinių sąlygų.
  Geoterminio šildymo veikimo principas: sklype yra įrengiamas natūralios šilumos rinktuvas (kolektorius), kuris iš žemės surinktą šilumą perduoda šilumos siurbliui. Elektros energija šiam šildymo tipui yra reikalinga, bet tik tam, kad būtų palaikomas šilumos surinkimo ir perdavimo procesas.
   

  Prekių nėra.