Natūralaus šildymo plokštės

 • Kodėl verta rinktis infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes?

   

  • Jos itin ekonomiškos ir efektyvios: tai yra visiška priešingybė senoms šildymo sistemoms ar kitiems elektriniams šildytuvams, kurie prieš pradėdami efektyviai šildyti aplinką, pirmiausiai šildo orą. Naudojant IR šildymo plokštes, pirmiausia šildomi visi paviršiai ir kūnai, esantys patalpoje, o oras tolygiai šyla nuo įšilusių kūnų bei paviršių, tokiu būdu šildymas yra daug efektyvesnis ir pigesnis. R=2,5 m2*K/W šiluminės varžos, 120 kv. m. namo šildymas per menesį vidutiniškai kainuoja 50-80 Eur. Šildymo sezono kaina apie 300 - 500 Eur.
  • Lengvas montavimas ir nereikalinga priežiūra: IR plokščių montavimas yra itin nesudėtingas ir greitas. Įsirengus IR plokščių šildymo sistemą, Jums tereikės nustatyti termostatą: norimą temperatūrą, šildymo laiką ir pan.
  • Sveikas patalpos mikroklimatas: nedeginamas patalpoje esantis deguonis, neleidžiama veistis pelėsiui, nekeliamos dulkės.
  • Maža pradinė investicija ir nereikalingas aptarnavimas: tokio tipo šildymo sistemą itin lengva sumontuoti; lyginant su kitomis šildymo sistemomis, nereikalingas papildomas kasmetinis aptarnavimas.
  • Universalumas, elegancija ir dizaino paprastumas: produkciją galima kabinti/naudoti ant sienų, lubų, kitų paviršių. Šildymo plokštės gali būti stiklinės, keramikinės, anglies pluošto paviršiaus. Su rėmais ir be rėmų, montuojamos į Armstrong tipo lubas, taip pat gali būti įvairių spalvų ar piešinių.

  Infraraudonųjų spindulių šildymas - kas tai?

  Šildymas infraraudonaisiais (IR) spinduliais žmogui sukuria tokį patį pojūtį, kaip ir maloniai kaitinantis po vasariškais Saulės spinduliais. Tačiau, skirtingai nei mums įprasta Saulė, IR šiluma neskleidžia sveikatai pavojingų UV spindulių.

  Šildymo sistemos, kurių veikimas pagrįstas vandens, kaip šilumos nešėjo, naudojimu, reikalauja papildomų išlaidų, jų efektyvumas yra žymiai mažesnis. Dėl šios priežasties IR šildymo sistemos yra pranašesnė alternatyva įprastam šildymui.

  Infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių šilumos generavimo technologija remiasi fundamentaliais plėtros dėsningumais – šiltesnė aplinka, sunaudojant mažiau elektros energijos. Šioje sistemoje tolimosios (tamsiosios, angl. dark) srities infra spinduliai sukuriami ant stiklo, keramikos, anglies pluošto, akmens paviršiaus, o pats paviršius yra įšildomas dėka natūralaus proceso. Įkaitinus šildymo plokštės paviršių iki tam tikros temperatūros, elektros suvartojimas sumažėja iki minimumo, o į aplinką perduodama temperatūra išlieka optimali. Temperatūros jutikliai bei pastovus šilumos spinduliavimas užtikrina optimalų šilumos generavimo lygį. 

  Atsiprašome, prekės, kurios ieškote, rasti nepavyko. Kitos šios kategorijos prekės yra pateikiamos žemiau.
  Sunway SWG 450 RA stiklinė infra šildymo plokštė
  Kodas: swg450ra

  Garantija 5 metai

  19900
  Ecosun U 850 naturalaus šildymo plokštė
  Kodas: Ecosun U 850

  Garantija 5 metai.

  26900
  Ecosun U 1000 naturalaus šildymo plokštė
  Kodas: Ecosun U 1000

  Garantija 5 metai.

  29900
  Šildytuvas TCM RA 550 keramika (spalva balta 00713)
  Kodas: 00713

  Garantija 5 metai.

  19500
  Sunway SWG 450 stiklinė infra šildymo plokštė
  Kodas: swg450

  Garantija 5 metai

  14900
  Infra šildymo plokštė ENSA CR500TW, keramikinis modelis
  Kodas: ensacr500tW

  Garantija 24 mėn.

  16900
  Ecosun U 300 naturalaus šildymo plokštė
  Kodas: ecosun u300

  Garantija 5 metai.

  18000
  Ecosun U 600 naturalaus šildymo plokštė
  Kodas: Ecosun U 300

  Garantija 5 metai.


  20900