Šilumos siurbliai

 • Šilumos siurbliai yra pažangūs prietaisai, pašildantys vandenį ir aprūpinantys namus šiluma bei energija naudojant žemės, oro, vandens temperatūrų skirtumą. Šilumos siurbliai yra kelių rūšių:

  • Termodinaminiai šilumos siurbliai – tai specialūs šilumos prietaisai, skirti išgauti energiją iš saulės kolektorių sistemos.
  • Geoterminiai šilumos siurbliai – prietaisai, kurie šilumą išgauna iš žemės.
  • Šilumos siurbliai oras-vanduo – prietaisai, kurie vandenį pašildo naudodami orą iš lauko.
  • Išmetamo oro šilumos siurbliai – specialūs prietaisai, kurie naudoja vėdinimo sistemos į aplinką išmetamą orą patalpų šildymui.
  • Šilumos siurblių šildytuvai – specialūs elektriniai šildytuvai, kurie statomi papildomai šalia šilumos siurblių.

  Šilumos siurblio veikimo principas gana paprastas, tačiau reikalaujantis itin tikslių skaičiavimų. Dėl šios priežasties valdymas yra visiškai kompiuterizuotas. Šilumos siurblys varinėja šiltą vandenį po namų šildymo sistemą. Tai gali būti grindinis šildymas arba radiatoriai. Vandenį pašildo ore ar žemėje esanti šiluma. Gana sudėtingas mechanizmas gali pašildyti vandenį iki 60-70 laipsnių net esant nedidelei oro ar žemės temperatūrai. Tokie šilumos siurbliai naudojami pasyviuose namuose, pasižyminčiuose aukštu energijos taupumu ir turinčiuose A++ energetinę klasę. Taip pat šie prietaisai naudojami ir aktyviuose namuose, kurių Lietuvoje dar nėra, tačiau netrukus jie turėtų ateiti ir į mūsų rinką.
  Tai pažangūs ir brangūs produktai, todėl atidžiai pasidomėkite techninėmis savybėmis, kad išsirinktumėte tinkamiausią.
   

  Prekių nėra.