Šilumos siurbliai oras-vanduo

 • Šilumos siurbliai oras-vanduo, tai yra įrenginiai, kurie pašildo vandenį pasinaudodami lauko oro šilumine energija. Jie veikia šilumos perkėlimo principu – aušinamas lauko oras, o šiluma, gauta kaip aušinimo proceso produktas, yra perduodama per šilumokaitį skysčiui, kuris naudojamas patalpos arba vandens šildymui. Galimos dvi funkcijos – karšto vandens paruošimas, patalpų vėsinimas. Šilumos siurbliai oras-vanduo išsiskiria iš kitų šilumos siurblių tuo, kad lengva juos sumontuoti bei, palyginti su kitais šilumos siurbliais, pigus įrengimas. Savybės: ekonomiškumas, nereikalinga kasdienė priežiūra, gali veikti praktiškai visus metus (priklausomai nuo modelio, iki – 25 laipsnių pagal Celsijų). Šilumos siurblį oras-vanduo sudaro vidinis ir išorinis blokai.
  Šilumos siurblio oras-vanduo (kaip ir kitų rūšių siurblių) efektyvumą nusako naudingumo koeficientas COP, kuris parodo santykį tarp gaunamos šiluminės energijos ir sunaudotos elektros energijos. Kuo didesni COP, tuo šilumos siurblys oras-vanduo yra efektyvesnis. Taip pat reiktų paminėti, kad šilumos siurblių oras-vanduo efektyvumą lemia ir lauko oro temperatūra: kuo aukštesnė lauko temperatūra, tuo pigesne energija yra aprūpinamas namas.
  Renkanti šilumos siurblį oras-vanduo reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes, norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius.
   

  Atsiprašome, prekės, kurios ieškote, rasti nepavyko. Kitos šios kategorijos prekės yra pateikiamos žemiau.
  Prekių nėra.