Stadler Form - Roger Little oro valytuvas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Stadler Form - Roger oro valytuvas
  29900
  Į krepšelį 

  Garantija 24 mėn.

  Gamintojas
  Stadler Form (Šveicarija)
 • SPECIFIKACIJA :

  SISTEMA - HEPA ir aktyvuota anglis
  REZULTATAI (iki) 249 CADR
  KAMBARIO DYDIS (iki) 35 m²
  GALINGUMŲ LYGIAI 5

  FUNKCIJOS :

  Dujų ir dalelių jutiklis (PM 2,5)
  Oro kokybės rodiklis
  Automatinis režimas
  Nakties rėžimas
  Filtruoti pakeitimo priminimą
  Skirta alergiškiems žmonėms
  1–7 valandų laikmatis
  Filtruota medžiaga pagaminta Vokietijoje

  ENERGIJOS SĄNAUDOS 5 - 40 W
  MATMENYS (W / H / D) 33.0 x 45.0 x 17.0 cm
  SVORIS 5.5 kg
  GARSO LYGIS 29–59 dB (A)

  Visi aplink mus yra blogi kvapai, lakūs organiniai junginiai, transporto teršalai, smulkios dulkės, žiedadulkės, virusai ir bakterijos. Rogeris yra naujausias stulbinantis Šveicarijos gamintojų „Stadler Form“ oro valymo įrenginys, kurio vienintelis tikslas yra stilingu būdu pašalinti šiuos teršalus iš jūsų namų ar biuro. Jis nuolat matuoja oro kokybę jūsų kambaryje ir nedelsdamas nustato savo ventiliatoriaus greitį pagal užterštumo lygio pokyčius. Jo priekiniame dangtelyje esanti elegantiška šviesos juostelė informuoja jus apie esamą oro kokybę keičiant spalvą pagal savo poreikius.

  Šveicariškas dizainas, vokiška filtracija.
  Specialus oro filtras Rogerio viduje yra nepaprastai svarbus jo puikiems darbams. Sukūrė ilgamečiai pripažinti vokiečių filtravimo ekspertai Freudenberg. Tai labai aukštos kokybės, unikalus specialiai sukurto „Dual Filter ™“ mišinys, sujungiantis HEPA filtrą su integruotomis anglies granulėmis, tolygiai paskirstytomis visame terpės gylyje. Nors HEPA filtras efektyviai pašalina daugiau nei 99,95% ore esančių kietųjų dalelių, kurių dydis yra tik 0,3 mikrono, integruota aktyvuota anglis taip pat sumaniai pašalina blogus kvapus ir LOJ (lakiuosius organinius junginius).

  Rogeris yra galingas, energiją taupantis ir tylus.
  Rogeris yra toks pat galingas ir tylus, kaip ir gerai atrodantis. Kambariuose iki 20 m2 jis atlieka penkis pilnus oro pakeitimus kas valandą, tačiau jis yra toks pat laimingas ir didesniuose kambariuose, kurių plotas siekia maždaug 35 m2. Jis naudoja neįtikėtinai taupią 5 vatų galią, kai yra žemas, o tik 40 vatų, kai visa galia. Triukšmo lygis taip pat įspūdingas, jo nakties metu tik 29 decibelų Rogeris Little yra puikus pasirinkimas miegamajam.