Prekių pristatymas

 • Prekių gavimo terminai

  Įprastai prekės yra pruošiamos per 1-2 darbo dienas (užsakius iki 12 h, dažniausiai galima atvykti dar tą pačią dieną atsiimti norimą prekę/prekes), jei prekę ar prekes turime biure Kaune. Kitu atveju, prekės gavimas gali užtrukti apie 1-4 savaites.
  Dėmesio! Sužinokite tikslų prekės paruošimo ir gavimo terminą telefonu: +370 673 77535

   

  Pasiėmimas iš eOras.lt biuro Kaune

  Prekes atsiimti darbo dienomis nuo 9 - 17 val.
  Paruošus Jūsų užsakymą informuosime telefonu arba trumpąja sms žinute.
  Jei turite klausimų, skambinkite mums telefonu +370 673 77535
  Atsiėmimo adresas: Raudondvario pl. 76, pastatas 2A, 201 kab, Kaunas.

  Pastaba: jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais prekę atsiimant salone ir neinformuojate eOras.lt komandos apie tikslią pasiėmimo datą, prekė yra rezervuojama 3 darbo dienoms, praaėjus šiam laikotarpiui, prekė grąžinama į prekybą.

   

  Pristatymo kurjeriu terminai

  Įprastai prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, jeigu jos yra sandėlyje. Kitu atveju, prekės pristatomos per 1-4 savaites.

   

  Galimybės

  Prekių pristatymo adresu gali būti nurodytas Jūsų namų, darbovietės adresas ar pan. Taip pat prekes galime pristatyti Jūsų nurodytam asmeniui. Svarbu pateikti jo tikslų adresą ir kontaktinį telefoną.

   

  Kurjerių tarnyba

  Mūsų nepriekaištingos reputacijos prekių pristatymo partneris - OMNIVA LT.

   

  Problemos prekių pristatymo metu

  Kilus neaiškumų, dėl prekių pristatymo (vėluoja kurjeris, nepristatyta prekė ir pan.) prašome kreiptis OMNIVA kurjerio tarnybos klientų aptarnavimo linija, telefonu 8 700 55077.
  Kitais atvejais (įvyko klaida pakuojant prekes ir gavote ne tą prekę, kurią buvote užsakę) prašome kreiptis telefonu 8 673 77535 .