TROTEC TRH 25 E ELEKTRINIS TEPALINIS RADIATORIUS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TRH 25 E
  9900
  Į krepšelį 

  Garantija 24 mėn. 

  Gamintojas
  Trotec (Vokietija)
 • Ieškote būdo kaip papildomai sušildyti patalpas? Elektrinis tepalinis radiatorius Trotec TRH 25 E gali tai padaryti! Kompaktiško dydžio ir klasikinio dizaino tepalinis radiatorius turi 3 šildymo lygius ir 2500 vatų šildymo galią. TRH 25 E modelio radiatorius maksimaliai sušildo iki 30 m² arba 75 m³ dydžio patalpose vos per 8 minutes! Praktiškas nuotolinio valdymo pultas ir 12 valandų laikmačio funkcija užtikrina papildomą patogumą. Modernus LED ekranas parodo iš anksto nustatytą norimą kambario temperatūrą. Šis elektrinis tepalinis radiatorius sušildys Jūsų gyvenamas patalpas, vonios kambarius, laisvalaikio zonas, garaže, rūsyje ir t.t.

  Efektyvi ir greita šiluma

  Triju skirtingų galingumų (1000 W / 1500 W / 2500 W) radiatorius TRH 25 E pasiekia nuo 15 iki 35 °C temperatūrą. Tepalinis radiatorius veikia visiškai tyliai, be kvapo ir nesukeldamas dulkių, todėl puikiai tinka naudoti alergiškiems žmonėms. Taip pat, šis radiatorius turi šalčio jutiklį, kuris užtikrina rūsių, garažų, dirtuvių ar kitų nešildomų patalpų apsaugą nuo šalčio pažeidimų (užšalę vamzdžiai).

  Patogus valdymas

  Protingas ir energiją taupantis TRH 25 E tepalinis radiatorius užtikrina kambario temperatūrą nuo 15°C iki 35°C. Lengvai ir patogiai nustatykite norimą tikslinę temperatūrą naudodami skaitmeninį termostatą, kurį rasite įrenginyje arba naudodami nuotolinio valdymo pultą. Pasiekus norimą temperatūrą, šildytuvas išsijungia. Jei patalpos temperatūra nukrenta žemiau iš anksto nustatyto temperatūros, radiatorius vėl įsijungia, kad vėl įkaistų. Tai ne tik patogu, bet ir sutaupo daug energijos!

  Laikmatis

  12 valandų laikmatis, kurį galima užprogramuoti 1 valandos intervalu. Taupo energiją ir yra praktiškas, todėl visada galite būti tikri, kad šildytuvas išsijungs pasibaigus nustatytam darbo laikui ir jums nereikės dėl to jaudintis.

  Privalumai:

  Trys šildymo lygiai
  Trumpas įkaitimo laikas – 8 min.
  Nuotolinio valdymo pultas
  Laikmatis
  Valdomas termostatas, kuris įjungia/išjungia šildytuvą, kad palaikytų norimą temperatūrą
  LCD ekranas
  Šalčio sekimo funkcija
  Energiją taupantis veikimas
  Apsauga nuo perkaitimo
  Apsauga nuo įrenginio pavirtimo
  Papildomos rankenėlės ir ratukai leidžia patogiai transportuoti
  Tylus veikimas

  Techninės savybės:

  Trys šildymo lygiai: 1000 W 1500 W  2500 W
  Patalpoms iki 30 m²/75 m³
  Termostatas: nuo 15 °C iki 35 °C
  Maitinimas: 220 - 240 V/50 - 60 Hz
  Nominali srovė: 10.9 A
  Apsaugos klasė: IP20
  Jungtis: CEE 7/7
  Laido ilgis: 1,4 m
  Dydis: 600 x 470 x 240 mm
  Svoris: 9,5 kg