Valdymo moduliai

 • Qubino belaidis rėlių modulis 1x10A
  Kodas: ZMNHAA2

  Radijo bangomis valdomas rėlių modulis su temperatūros matavimu. Modulis gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 1 elektros grandinę. 

  54 
  Qubino belaidis žaliuzių valdymo modulis
  Kodas: ZMNHCA2

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. Temperatūros ir elektros sąnaudų matavimas. 

  54 
  Qubino belaidis rėlių modulis 2x4A
  Kodas: ZMNHBA2

  Radijo bangomis valdomas rėlių modulis su temperatūros matavimu. Modulis gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 2 nepriklausomas elektros grandines. 

  54 
  Fibaro belaidis rėlių modulis 1x3 kW
  Kodas: FGS-211

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 3 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti įvairius elektros prietaisus iki 3 kW galingumo. 

  59 
  Fibaro belaidis žaliuzių valdymo modulis
  Kodas: FGR211

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. 

  59 
  Fibaro belaidis rėlių modulis 2x1,5 kW
  Kodas: FGS-221

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 2x1,5 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Skirtas valdyti 2 nepriklausomus elektros prietaisus. 

  59 
  Fibaro išmanusis elektros lizdo adapteris
  Kodas: FGWPE-101

  FIBARO WALL PLUG išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija. 

  64 
  INTERNETO MODULIS
  Kodas: RFG100
  99 
  Fibaro belaidis žaliuzių valdymo modulis V2
  Kodas: FGRM-222

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. Matuoja elektros energijos sąnaudas. 

  59 
  Fibaro belaidis apšvietimo valdymo modulis
  Kodas: FGD211

  Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis, skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius. Montuojamas į jungiklio dėžutę, nereikalingas neutralus laidas instaliacijoje, turi švelnaus įjungimo/išjungimo funkciją. 

  75