Vandens šildytuvas DRAŽICE OKC 80L, vertikalus, kombinuotas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 711021
  26600
  Į krepšelį 

  Šildytuvai daugiausiai skirti naudoti buityje, visuomeniniuose socialiniuose statiniuose, biuruose, pensionuose, parduotuvėse

  Gamintojas
  Dražice (Čekija)
  Tūris
  nuo 51 L iki 100 L
  Montavimas
  Vertikalus
 • Vandens šildytuvas DRAŽICE OKC 80L, vertikalus, kombinuotas

  Dražice šildytuvų privalumai

  Labai greitai paruošiamas karštas vanduo
  Tiksli karšto vandens temperatūros kontrolė nuo 7 iki 77 °C
  Greitai instaliuojamas ir prijungiamas prie šildymo katilo
  Elektrinis kaitinimo elementas neturi tiesioginio kontakto su vandeniu
  Šildytuvas iš vidaus padengtas antikoroziniu EMALIU
  Kadangi yra tipų su dviem šilumokaičiais, todėl galima naudoti du šildymo vandens šaltinius, o juos sujungus gauti didesnį šilumokaičių šildymo paviršių
  Galimybė prijungti karšto vandens cirkuliaciją
  Galimybė į apatinį flanšą įdėti papildomą šilumokaitį
  Apsauga nuo vandens perkaitimo;
  Apsauga nuo vandens užšalimo;
  Vandens šildymo indikatorius;
  Minimalūs šilumos nuostoliai;
  Leidžia prijungti keletą šilto vandens paėmimo taškų (šildytuvai yra slėginiai);
  Vandeniui šildyti naudoti elektros energiją palankesniu naktiniu tarifu.
  Apie produktą
  Iš vidaus Dražice šildytuvo talpykla yra pagaminta iš specialios plieninės skardos, kuri nuo korozijos apsaugota 850 °C temperatūroje išdegintu EMALIU. Pritaikius naujas technines žinias bei moderniausias technologijas pasiektas aukštas techninis šildytuvų lygis. Kadangi techniniai sprendimai gerai apgalvoti, o naudojamos kokybiškos medžiagos, šildytuvai labai retai genda ir ilgai tarnauja. Šildytuvuose įrengti reguliavimo ir apsaugos elementai, kurie akivaizdžiai gerina eksploatavimo saugumą ir ekonomiškumą.
  Magnio anodas – papildoma apsauga nuo korozijos – taip pat pailgina rezervuaro tarnavimo laiką.
  Elektrinis šildymo elementas (elektrinis tenas) yra ne panardintas į vandenį, bet sausas įstatytas į plieninę talpą, kuri privirinta prie plieninės jungties dangčio. Kadangi šildytuvo talpykla ir jungties dangtis pagaminti iš vienos rūšies medžiagos(plieno), dėl to neatsiranda galvaninių porų ir elektrocheminė erozija. Būtent tai ir yra didžiausias privalumas, jei lyginsime su šildytuvais, kurie gaminami su panardintais šildymo elementais. Jie dažniausiai būna iš kitokio metalo (vario, nerūdijančio plieno), todėl juose kyla elektrocheminė korozija. Ši keraminių elementų sistema taip pat tinka kietam bei užterštam vandeniui ir akivaizdžiai pailgina talpyklos tarnavimo laiką. Per valymo angas galima patekti į talpyklos vidų ir išvalyti nuosėdas bei kalkes. Šiluminė izoliacija, kurios storis 42 – 60 mm (sudėtyje nėra freono), garantuoja mažus šilumos nuostolius.
  Vertikaliai kabinamus vandens šildytuvus galima įrengti tiesiai virš vonios. Vandens temperatūra nustatoma termostatu, kuris įtaisytas šildytuvo išorėje. Tai dar labiau pagerina gaminio savybes. Magnio anodas – papildoma apsauga nuo korozijos – taip pat pailgina rezervuaro eksploatavimo laiką.

  Paskirtis
  Šildytuvai daugiausiai skirti naudoti buityje, visuomeniniuose socialiniuose statiniuose, biuruose, pensionuose, parduotuvėse bei ten, kur minimaliomis sąnaudomis reikia ruošti šiltą buitinį vandenį. 20l talpos vandens šildytuvai vandenį sušildo per labai trumpą laiką, todėl ypač patogu juos įrengti ten, kur šaltą vandenį reikia ruošti dažnai ir trumpais laiko intervalais. Pavyzdžiui, vasarnamiai, nedideli namai, virtuvės ir pan. Kombinuotuose ir netiesioginio šildymo šildytuvuose visą talpyklos tūrį galima pašildyti šildymo vandeniu iš kito šilumos šaltinio (pavyzdžiui, iš centrinio šildymo katilo) per šilumokaičius, taip sutaupoma elektros energija. Dažniausiai netiesioginio šildymo šildytuvai naudojami kartu su kitu vandens šildymo šaltiniu (dujų katilu, saulės sistema, šilumos siurbliu). Dėl savo didelio galingumo, jie garantuoja pakankamą šilto buitinio vandens kiekį dideliems vartotojams, pavyzdžiui, prekybos centrams, restoranams ir panašiai. Esant dideliam šilto buitinio vandens poreikiui, jie dažniausiai veikia panašiai kaip pratekantis šildytuvas.

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Gamintojas DRAŽICE
  Prekė Vandens šildytuvas
  Tipas Kombinuotas
  Aukštis, mm 763
  Šildytuvo diametras, mm 524
  Montavimas Vertikalus
  Izoliacijos storis, mm 42
  Tūris, l 75
  Teno galia, kW 2
  Maks. slėgis, bar 1
  Šildymo laikas šildant elektra, val 2 val 30 min
  Šildymo laikas šildant nuo katilo, min 32
  Svoris: 55 kg